با ایجاد یك كانون صورت می گیرد؛

تلاش دانشگاه امیركبیر برای شناسایی مفاخر ایرانی

تلاش دانشگاه امیركبیر برای شناسایی مفاخر ایرانی كنكوری: كانون همگرایی رویكردهای بین المللی امیركبیر (كهربا) در جهت شناسایی محققان و پژوهشگران در سطح ملی و بین المللی عضو می پذیرد.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، با عنایت به سیاست های گسترش همكاری های بین المللی در حوزه علم و فناوری، معاونت امور بین الملل و مدیریت همكاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیركبیر سلسله اقداماتی را در جهت پشتیبانی از توسعه برنامه های پژوهش محور و آموزشی اساتید و دانشجویان در نظر گرفته است.
در این راستا كانون همگرایی رویكردهای بین المللی امیركبیر (كهربا) با تولید بسترهای لازم، فرصت های مناسب پیشرفت، ترقی و تعالی اندیشه های ناب دانشجویان را با رویكرد همگرایی و هم افزایی و پرهیز از پراكندگی در كارها در یك نقطه متمركز كند تا دانشگاه صنعتی امیركبیر را به جایگاه شایسته نائل كند.
بر این اساس كهربا از تمامی دانشجویان مقاطع تحصیلی كارشناسی، كارشناسی ارشد، دكتری و همینطور فارغ التحصیلان خانواده بزرگ دانشگاه برای عضویت دعوت به عمل می آورد.
این كانون اهدافی چون شناسایی دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیركبیر و مفاخر فعال ایرانی در سطح بین المللی و تهیه بانك اطلاعاتی و به روزرسانی، پایش و افزایش بهره وری مداوم آن، كمك به شركت های دانش بنیان دانشگاه را دنبال می كند.
شناسایی آخرین برنامه های حمایت مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و فرصت های آموزشی، پژوهشی و كارآفرینی ملی و بین المللی برای اساتید و دانشجویان از دیگر اهداف این كانون است.

1397/03/13
18:58:37
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور