دبیری از تالش در جشنواره سراسری روز كارگاه دوم شد

دبیری از تالش در جشنواره سراسری روز كارگاه دوم شد كنكوری: آستارا - روابط عمومی اداره آموزش و پرورش تالش اعلام نمود: فرشید نوروزی دبیر پیشكسوت كار و فناوری مدارس این شهرستان، مقام دوم جشنواره كشوری روز كارگاه را به دست آورد.


گزارش خبرنگار ایرنا از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش تالش حاكی می باشد، یك تیم سه نفره شامل فرشید نوروزی از تالش، سید محمدرضا خاقانی از تولمات صومعه سرا و حسن رستم پور از رضوانشهر بعنوان نمایندگان استان گیلان در بخش سرگروه های استانی جشنواره روز كارگاه شركت كرده بودند و نوروزی از تالش به مقام دوم دست یافت.
این جشنواره آذرماه سال قبل با ارسال لوح فشرده برنامه كارگاهی دبیرانی از سراسر كشور به دبیرخانه جشنواره در وزارتخانه آموزش و پرورش برگزار شده بود و پس از بررسی آثار ارسالی، نتایج آن در 29 اردیبهشت ماه امسال اعلام شده است.
شناخت امكانات و تجهیزات كارگاهی، تلاش جهت رفع نقصها كارگاه ها و تولید انگیزه و روحیه نشاط در دبیران از هدف های این جشنواره بوده است.
فرشید نوروزی كارشناس آموزش حرفه و فن با 26 سال سابقه كار در آموزش و پرورش، در سال قبل در جشنواره سراسری تولید محتوای الكترونیكی مقام نخست را كسب كرده بود.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در 110 كیلومتری غرب مركز استان گیلان قرار دارد و 2 هزار و 600 دبیر و معلم در 440 مدرسه آن به 32 هزار دانش آموز تدریس می كنند.
***
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تالش از برگزاری دوره آموزش سامانه سیماك برای دهیاران و كارشناسان فنی دهیاری های این شهرستان، در جهت مدیریت یكپارچه املاك كشور اطلاع داد.
به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا ایرج شاهی روز یكشنبه در بازدید از دوره آموزش سامانه سیماك (سیستم یكپارچه مدیریت املاك كشور) در سالن اداره پست تالش اضافه كرد: از این پس فرایندهای ملكی از قبیل صدور مجوزهای ساختمانی، پروانه ساختمان، گواهی آخر كار و پاسخ به استعلامات بانك ها با استفاده از سامانه سیماك انجام خواهد گرفت.
وی اظهار نمود: پس از دوره آموزشی و راه اندازی سامانه سیماك، صدور پروانه های ساختمانی به صورت دستی ممنوع خواهد شد و در بكارگیری این سامانه باید توجه بیشتری اعمال شود.
192 دهیار در تالش مدیریت 368 روستای این شهرستان را عهده دار هستند.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعیت در بخش های مركزی، حویق، اسالم و كرگانرود در 110 كیلومتری غرب مركز استان گیلان قرار دارد.
7106 / 7124 /6030


1397/03/07
13:53:14
5.0 / 5
4821
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور