در جلسه شورای راهبردی مصوب شد؛

تولید ۲ گروه آموزشی جدید در دانشگاه تربیت مدرس

تولید ۲ گروه آموزشی جدید در دانشگاه تربیت مدرس كنكوری: دو گروه میان رشته ای انرژی های تجدیدپذیر و بیوسنسور در دانشگاه تربیت مدرس راه اندازی می گردد.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، در جلسه شورای راهبردی دانشكده علوم و فناوری های بین رشته ای دانشگاه تربیت مدرس راه اندازی دوگروه «انرژی های تجدیدپذیر» و «بیوسنسور» در این دانشكده تصویب گردید.
در راستای حركت دانشگاه تربیت مدرس به سمت دانشگاه های نسل سوم، همینطور بر مبنای اهداف طرح تحول راهبردی و نقش كلیدی دانشكده علوم و فناوری های بین رشته ای در این زمینه، راه اندازی دو گروه میان رشته ای انرژی های تجدید پذیر و حسگر و بیوسنسور با مشخص شدن اعضای اصلی در شورای راهبردی این دانشكده تصویب گردید.
بر اساس مصوبات جلسه شورای راهبردی مقرر شد، فعالیت این گروه ها در مورد تولید زمینه های لازم برای طرح و اجرای برنامه های آموزشی و پژوهشی با همكاری اساتید و دانشجویان علاقه مند از رشته ها و دانشكده های در رابطه با این برنامه ها آغاز شود.
هر گروه دارای حداكثر ۵ نفر عضو اصلی و تعدادی همكار است كه اعضای اصلی گروه مسئولیت هماهنگی و اجرای برنامه های مذكور را بر عهده دارند و تهیه گزارش ها و برگزاری جلسات مرتبط هم بر عهده معاون آموزشی دانشكده است.
در راستای پشتیبانی از برنامه های میان رشته ای، مشوق های مالی و حمایت های ویژه برای برنامه هایی كه در این گروه ها طرح و اجرا می گردند در نظر گرفته شده است.

1397/03/04
22:12:51
5.0 / 5
4591
تگهای خبر: آموزش , دانشكده , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور