امكان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دستیاری دندانپزشكی فراهم گردید

امكان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دستیاری دندانپزشكی فراهم گردید كنكوری: داوطلبان سی و دومین دوره پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشكی از امروز اول خرداد تا پنجم خرداد فرصت دارند مدارك خویش را ویرایش كنند.


به گزارش كنكوری به نقل از مهر، داوطلبان شركت در سی و دومین دوره پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشكی می توانند از امروز اول خرداد نسبت به مشاهده وضعیت، ویرایش و تكمیل مدارك خود اقدام نمایند. این داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز شنبه پنجم خرداد ۹۷ فرصت دارند وضعیت مدارك خویش را مشاهده و در صورت نیاز نسبت به ویرایش فرم ثبت نام یا تكمیل مدارك خود اقدام نمایند. داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ۲.۵ درصد مازاد نیروهای مسلح باید تصویر آخرین حكم كارگزینی به همراه مدركی در خصوص موافقت ادامه تحصیل ایشان در مقطع دستیاری دندانپزشكی سال ۹۷ كه به تایید معاونت نیروی انسانی ارگان محل خدمت رسیده باشد را در سایت مركز سنجش آموزش پزشكی بارگذاری كنند. سهمیه ۲.۵ درصد مازاد نیروهای مسلح فقط مختص پرسنل رسمی نیروهای مسلح است. چنانچه داوطلبی به اشتباه این سهمیه را انتخاب كرده و عضو رسمی نیروهای مسلح نیست، باید
نسبت به اصلاح فرم ثبت نام و تغییر نوع سهمیه خود اقدام نماید. در غیر اینصورت مجاز به شركت در آزمون نخواهد بود. مسئولیت و عواقب ناشی از اطلاعات نادرست و نقصها مدارك ارسالی به عهده داوطلبان است و در هر مرحله ای از آزمون (حتی در صورت قبولی)، طبق مقررات برخورد خواهد شد.

1397/03/01
19:39:35
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: پزشكی , ثبت نام , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور