مدیر آموزش و پرورش گرگان معرفی گردید

مدیر آموزش و پرورش گرگان معرفی گردید كنكوری: گرگان - مدیر كل آموزش و پرورش استان گلستان در حكمی ؛بهجت تربتی نژاد؛ را بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان گرگان معرفی نمود.


به گزارش روزچهارشنبه ایرنا معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان كشور در مراسم تكریم و معرفه مدیر آموزش و پرورش مركز گلستان اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان برای رسیدن به سند 1404 كشور، برنامه و نقشه راه دارند كه در بعضی موارد مشابه و در امتداد یكدیگر است.
حبیب الله صفرزاده اضافه كرد: دانشگاه فرهنگیان به شكلی تضمین شغل معلمی را برای دانشجویان خود دارد.
وی ادامه داد: در سال های گذشته یكهزار دانش آموز با رتبه های تك رقمی و 2 رقمی در این دانشگاه پذیرش شدند.
صفرزاده همینطور اظهار داشت: امروز یكی از دغدغه فرهنگیان مساله معیشت، حقوق، دستمزد و مزایای آنان است و نباید طوری در این حوزه رفتار شود كه شان و شخصیت و جایگاه معلمان به دلیل مشكلات معیشتی صدمه ببیند.
به گزارش كنكوری به نقل از ایرنا بهجت تربتی نژاد مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان گرگان، پیش از این سرپرست پردیس امام خمینی (ره) دانشگاه فرهنگیان گلستان بود.
در شهرستان گرگان افزون بر 70 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول فراگیری علم و دانش هستند و حدود 10 هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته در زیر مجموعه آموزش و پرورش مركز استان گلستان قرار دارند.
همینطور طی حكمی از جانب احسان گوهری راد مدیركل آموزش و پرورش گلستان 'قدرت الله نظری' مدیر پیشین اداره آموزش و پرورش شهرستان آق قلا، بعنوان معاون پشتیبانی اداره كل منصوب گردید.
در مراسمی كه با حضور فرماندار آق قلا و شماری از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید از خدمات چهارساله قدرت الله نظری تجلیل و 'محمود نسركانی' بعنوان مدیر آموزش و پرورش این شهرستان معرفی گردید.
آق قلا از توابع استان گلستان بوده و در 15كیلومتری شمال گرگان واقع است.
3014/1648


1397/02/26
15:34:44
5.0 / 5
4565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور