معاون وزیر آموزش و پرورش:

4 و نیم میلیون دانش آموز در برنامه های تربیت بدنی مشاركت كردند

4 و نیم میلیون دانش آموز در برنامه های تربیت بدنی مشاركت كردند كنكوری: كرج- معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: 4.5 میلیون دانش آموز در فعالیت های برنامه تربیت بدنی در سال تحصیلی 97-96 مشاركت كردند.


مهرزاد حمیدی شامگاه یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در كرج، اضافه كرد: زمانی كه دانش آموزان شاد، آزاد و فارغ از تمامی دغدغه ها باشند در این شرایط تربیت آنها و آموزش اخلاق به تبع سایر مواقع بسیار راحت و آسان تر خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه جسم و روح سالم دانش آموزان باید در عرصه تربیت بدنی تقویت می شود، تصریح كرد: استقبال دانش آموزان از فعالیت های فوق برنامه ای ورزشی، المپیادهای درون مدرسه ای، نرمش صبحگاهی و حیاط پویا نسبت به سال های قبل رشد یافته است.
وی بیان داشت: با عنایت به حساسیت حوزه تربیت بدنی، این حوزه می تواند روح و جسم دانش آموزان را از نظر سلامتی تضمین كند.
وی خاطرنشان كرد: طبق ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش هر روز باید سالن های ورزشی ساعتی در اختیار نوجوانان قرار گیرد.
وی افزود: بر مبنای هماهنگی های صورت گرفته با مقامات ورزش دانش آموزی كشور مقرر است از امسال رقابت های ورزشی دانش آموزان به صورت جشنواره برگزار گردد.
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش تربیت دانش آموزان در عرصه عمل را یكی از وظایف مهم این وزارتخانه دانست و خاطرنشان شد: باید تلاش نماییم تا دانش آموزان با خویشتن داری در زمان برد و شكست، اعتماد به نفس، احترام به قوانین و رفاقت در كنار رقابت آشنایی لازم را پیدا كنند.
حمیدی ادامه داد: رویكرد معاونت تربیت بدنی و سلامت در وزارت آموزش و پرورش را پیشگیری از صدمه های اجتماعی، توانمندسازی دانش آموزان و معلمان تشكیل می دهد.
وی تصریح كرد: مشاركت دانش آموزان در فعالیت های فوق برنامه تربیت بدنی و پیشگیری از صدمه های اجتماعی نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
2819/1535


1397/02/17
13:08:28
5.0 / 5
4878
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور