دانشگاه كردستان اعلام كرد؛

فراخوان طرح تحقیقاتی با اقلیم كردستان عراق

فراخوان طرح تحقیقاتی با اقلیم كردستان عراق كنكوری: دانشگاه كردستان در جهت افزایش مراودات علمی با اقلیم كردستان آمادگی خویش را برای پذیرش شش طرح پیشنهادی اعلام نمود.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، دانشگاه كردستان بعنوان رئیس كارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همكاری های علمی با اقلیم كردستان جمهوری عراق در جهت افزایش مراودات علمی با اقلیم كردستان آمادگی خویش را برای پذیرش شش طرح پیشنهادی اعلام نمود.
با توجه به سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همینطور مراودات وسیع اقتصادی و فرهنگی كشورمان با اقلیم كردستان عراق، دو طرح از طرح های فوق باید به بررسی و ارزیابی بخش های اقتصادی اقلیم كردستان عراق با تاكید بر صادرات ایران و همینطور به ارزیابی بسترها و ظرفیت های آموزش عالی در كردستان عراق بپردازد.
محورهای چهار طرح دیگر كاملا آزاد است. شش طرح منتخب با داوری از میان طرح های ارسالی به دبیرخانه كارگروه ملی هماهنگی و پیگیری همكاری های علمی با اقلیم كردستان عراق انتخاب خواهند شد. طرح هایی در دبیرخانه داوری می شوند كه با مشاركت یك یا چند عضو هیات علمی از اقلیم كردستان عراق تعریف شده باشند.
علاقمندان می توانند طرحهای تحقیقاتی خویش را حداكثر تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۹۷ به معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه كردستان به آدرس، كردستان، سنندج، بلوار پاسداران، دانشگاه كردستان، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه، كدپستی: ۶۶۱۷۷۱۵۱۷۵ ارسال نمایند.

1397/02/07
19:37:35
5.0 / 5
4451
تگهای خبر: پژوهش , تحقیقات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور