طی ۵ سال گذشته صورت گرفت؛

استخدام ۴۵۰ عضو هیات علمی در دانشگاه شهید بهشتی

استخدام ۴۵۰ عضو هیات علمی در دانشگاه شهید بهشتی كنكوری: مدیر امور هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: طی فراخوان های سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ بیش از ۹ هزار نفر در فراخوان های استخدامی دانشگاه شركت كرده اند كه با استخدام بیش از ۴۵۰ نفر موافقت شد.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه شهید بهشتی، محمد ذكایی، مدیر امور هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: در هر سال دو فراخوان جذب اعضای هیأت علمی (شهریور ماه و بهمن ماه) برگزار می شود، طی فراخوان های سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ بیش از ۹ هزار نفر در فراخوان های استخدامی دانشگاه شهید بهشتی شركت كرده اند.
وی ادامه داد: بعد از غربال گری اولیه دبیرخانه جذب، پرونده های آنان در كارگروه های بررسی توانایی علمی دانشكده ها بررسی و با عنایت به سهمیه ها و پست های سازمانی مورد نیاز، پرونده های منتخب به دبیرخانه هیأت اجرایی جذب دانشگاه ارسال و طی ۱۶۱ جلسه جذب با استخدام بیش از ۴۵۰ نفر از آنان موافقت شده است.
مدیر امور هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی یادآورشد: كمیته صلاحیت عمومی از سال ۱۳۹۱ تاكنون، تعداد ۸۱۲ پرونده را برای متقاضیان استخدام پیمانی و ۲۲۳ پرونده تبدیل وضعیت را بررسی نموده است. امسال تعداد ۸۲ درخواست تبدیل وضعیت استخدامی از پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی به این مدیریت واصل شده است كه تعداد ۵۱ آنان تبدیل وضعیت یافته اند و مابقی در حال انجام می باشد.
وی تصریح كرد: در مورد ارتقای اعضای هیأت علمی از سال ۱۳۹۴ تا آخر سال ۱۳۹۶، تعداد ۱۸۷ پرونده درخواست ارتقاء در هیأت ممیزه مطرح كه با ۱۲۹ درخواست موافقت شده است. از این تعداد ۳۸ نفر به مرتبه استادی، ۸۸ نفر به مرتبه دانشیاری و ۳ نفر هم به مرتبه استادیاری ارتقاء یافته اند.
وی اضافه كرد: جلسات هیأت ممیزه هر دو هفته یك بار به صورت منظم تشكیل می گردد. ۶ كمیسیون تخصصی در حوزه مدیریت امور هیأت علمی فعالیت می نمایند كه ۶۲ پرونده در سال ۱۳۹۴ و ۸۶ پرونده در سال ۱۳۹۵ و ۴۱ پرونده در سال ۱۳۹۶، بررسی شده است.

1397/02/05
19:48:50
5.0 / 5
5059
تگهای خبر: استاد , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور