ویژه تحقیقات علوم انسانی؛

ثبت نام دهمین دوره جشنواره فارابی تا ۳۱ اردیبهشت ادامه دارد

ثبت نام دهمین دوره جشنواره فارابی تا ۳۱ اردیبهشت ادامه دارد كنكوری: مهلت ثبت نام برای دهمین دوره جشنواره بین المللی فارابی (ویژه علوم انسانی) تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، فرآیند برگزاری دهمین دوره جشنواره فارابی ویژه علوم انسانی شروع شده و متقاضیان تا ۳۱ اردیبهشت ماه می توانند آثار خویش را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.
دهمین دوره بین المللی جشنواره فارابی مقرر است زمستان سال ۹۷ برگزار گردد.
این جشنواره دارای ۱۴ گروه علمی و تخصصی است و مقرر است برای نخستین بار در این دوره دو جایزه ویژه اخلاق و تربیت و مطالعات میان رشته ای اعطا شود.
تمامی آثاری كه از ابتدای فروردین ماه سال ۱۳۹۴ تا آخر اسفندماه ۱۳۹۶ آخر یافته اند و یا انتشار یافته باشند، امكان شركت در این دوره از جشنواره را دارند.
هدف از برگزاری این جشنواره بسترسازی تولید دانش علوم انسانی و اسلامی، تولید نگرش مثبت به علوم انسانی و لزوم های استفاده از آن در تبیین پدیده های انسانی، معرفی نقش علوم انسانی در توسعه دانش بشری، مدیریت اجتماع و تمدن سازی در گذشته و الان، فرصت سازی برای عرضه نظرات و نقد آنها و تقویت و توسعه ایده بازنگری علوم انسانی در ایران و جهان اسلام است.
بازنمایی توان علمی ایران و جامعه اسلامی در حوزه علوم انسانی اسلامی و كمك به تبیین اهمیت، كاركرد و نقش موثر علوم انسانی در فرآیند برنامه ریزی و سیاستگذاری ملی و بین المللی از دیگر اهداف این جشنواره است.

1397/01/25
14:19:49
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: تولید , ثبت نام , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور