مدیریت آموزش های مهارتی در كشور صدمه شناسی می گردد

مدیریت آموزش های مهارتی در كشور صدمه شناسی می گردد كنكوری: رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اظهار داشت: صدمه شناسی مدیریت آموزش های مهارتی در كشور، عرضه راهبردها و راهكارهای مطلوب برای حل چالش ها و ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای از برنامه هایی دانشگاه است.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، ابراهیم صالحی عمران با اعضای هیأت علمی و مدرسان دانشكده و آموزشكده های استان تهران با محوریت تبادل نظر در مورد راهكارهای تقویت و توسعه آموزش های عالی فنی و حرفه ای دیدار و گفتگو نمود.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای دراین نشست اظهار داشت: خوشبختانه شناخت خوب و دقیقی از بدنه و تاریخچه دانشگاه فنی و حرفه ای دارم زیرا از ابتدای شروع كار و آغاز فعالیت در آموزش عالی، مدیریت و تدریس در دانشكده تربیت دبیر بابل، فعالیت های پژوهشی، تحقیقاتی و علمی بنده در جهت آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای بوده است.
وی اضافه كرد: صدمه شناسی مدیریت آموزش های مهارتی در كشور، عرضه راهبردها و راهكارهای مطلوب برای حل مشكلات و چالش ها و ارتقای آموزش های فنی و حرفه ای از برنامه هایی است كه در دستور كار دانشگاه قرار دارد.
رییس دانشگاه فنی و حرفه ای عنوان كرد: در سازمان های آموزشی جهان دو عنصر اصلی و مهم، دانشجویان و مدرسان هستند. اگر دانشجو نباشد عملا دانشگاه وجود خارجی نخواهد داشت بنده اعتقاد دارم وظیفه اصلی مدیران و كاركنان باید كمك به اعتلای دانشگاه و حركت در مسیر تربیت دانشجویان ماهر و آچار بدست و در جهت حل معضل اشتغال دانش آموختگان باشد.
وی به تشكیل شورای نظارت و ارزیابی و تضمین كیفیت دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: بنده به برنامه ریزی و حركت در جهت كیفیت بخشی آموزش و تجهیز كارگاه ها و آزمایشگاه های مراكز تابعه و پرهیز از كمیت گرایی و استفاده از خرد جمعی به خصوص تجربیات و دانش اعضای هیأت علمی دانشگاه اعتقاد بالقوه دارم.
صالحی عمران با اشاره به بیانات ریاست جمهوری در جمع نخبگان علمی كشور تصریح كرد: در برهه كنونی نگرش مسئولین كشور نسبت به آموزش های مهارتی مثبت بوده و نقش حمایتی دارد بنابراین بایستی از این فرصت طلایی در جهت ارتقای دانشگاه فنی و حرفه ای بهره برداری نماییم.
وی خاطرنشان كرد: با اعتقاد به تأثیر ارتباطات انسانی و توجه به رفاهیات كاركنان در پیشبرد اهداف سازمانی به مدیران ستادی سفارش اكید داشته و دارم كه در چارچوب قوانین و مقررات نسبت به رفع نیازهای رفاهی و مطالبات قانونی كاركنان و استادان دانشگاه فنی و حرفه ای همت كنند.

1396/12/09
14:29:57
5.0 / 5
4901
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور