برپایی غرفه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

برپایی غرفه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن كنكوری: مسئول سیاسی بسیج دانشجویی تهران از برپایی ۱۱ غرفه بسیج دانشجویی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر تهران اطلاع داد.به گزارش كنكوری به نقل از سازمان بسیج دانشجویی، محمد احمدوند اظهار داشت: همزمان با برگزاری راهپیمایی شكوهمند ۲۲ بهمن ۱۱ غرفه دانشجویی از جانب بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ و همینطور گروه های دانشجویی جهادی در مسیر راهپیمایی برپا می گردد.
وی اضافه كرد: این غرفه ها با محوریت عرضه خدمات پزشكی از قبیل آموزش بهداشت، پایش سلامت و مشاوره دارویی و همینطور با محوریت پیگیری مطالبات مردمی و با عنوان «مردم گله مندند» برپا می شوند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی تهران اظهار داشت: در این غرفه ها مطالبات مردمی با استفاده از جمع آوری نامه های مردم به سرانه قوای سه گانه، كمیته امداد و سپاه پیگیری می شوند. به همین منظور جعبه هایی برای جمع آوری نامه های مردمی همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن تهیه و در غرفه ها قرار داده شده اند.
احمدوند با اشاره به اینكه خدمات پزشكی در این غرفه ها با محوریت گروه های جهادی دانشجویی عرضه می شوند، تصریح كرد: معرفی دستاوردها و پیشرفت های انقلاب اسلامی بخش دیگری از برنامه های پیش بینی شده در غرفه های بسیج دانشجویی تهران بزرگ است.
وی اضافه كرد: به فضل الهی ملت همیشه در صحنه كشورمان و بخصوص دانشگاهیان با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا مشت محكمی به دهان استكبار و ایادی وابسته به آن می كوبند.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی تهران همینطور محل استقرار غرفه های بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ را اعلام نمود.غرفه دانشگاه امام صادق: جنوب خیابان آزادی بین خیابان آشتیانی و آذربایجان.
غرفه دانشگاه علامه طباطبایی: جنوب خیابان آزادی نبش خیابان نجارزادگان.
غرفه دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی: شمال خیابان آزادی بین خیابان دكتر قریب و كوچه بیمارستان كمك.
غرفه دانشگاه شریف: خیابان آزادی روبروی مسجد دانشگاه شریف.
غرفه دانشگاه تهران: شمال خیابان آزادی نبش كوچه سامانی.غرفه دانشگاه امیركبیر: خیابان انقلاب نبش خیابان وصال.
غرفه دانشگاه آزاد علوم پزشكی جنوب: خیابان انقلاب حد فاصل خیابان دانشگاه و فخر رازی.
غرفه دانشگاه آزاد علوم تحقیقات: شمال میدان آزادی ابتدای بزرگراه محمد علی جناح.
غرفه دانشگاه علوم پزشكی تهران: جنوب خیابان انقلاب حدفاصل كوچه مهارت و بن بست سروش.
غرفه گروه های جهادی: خیابان انقلاب نبش خیابان مظفر جنوبی روبروی پژوهشگاه فرهنگ و هنر و خیابان انقلاب نبش خیابان فلسطین جنوبی.

1396/11/21
14:19:40
5.0 / 5
4745
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور