كسری بودجه 30 هزار میلیارد ریالی در وزارت آموزش و پرورش

كسری بودجه 30 هزار میلیارد ریالی در وزارت آموزش و پرورش كنكوری: مشهد- معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: كسری بودجه سال آینده این وزارتخانه 30 هزار میلیارد ریال و این مورد به دولت و مجلس شورای اسلامی اعلام شده است.


علی الهیار تركمن روز چهارشنبه در حاشیه گردهمایی روسای امور اداری ادارات كل استانها و بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش در مشهد، در جمع خبرنگاران اضافه كرد: بودجه پیشنهادی این وزارتخانه در لایحه بودجه سال 1397 كشور 430 هزار میلیارد ریال شامل كل بودجه هزینه ای، تملك مالی، تملك سرمایه ای و درآمد اختصاصی پیش بینی شده است، 330 هزار میلیارد ریال از این مبلغ بودجه استانهاست كه در صورت تصویب به استانها اختصاص می باید.
وی همینطور بدون اشاره به مبلغ بدهی سال گذشته وزارت آموزش و پرورش در مورد توزیع شیر در مدارس اظهار داشت: با تلاشهای انجام شده بدهیهای شیر در سال 1395 تا هفته آینده توزیع می شود؛ اعتبار مورد نیاز امسال برای اجرای طرح توزیع مجانی شیر در مدارس هم دو هزار میلیارد ریال است كه تابحال ابلاغ نشده و بنابراین قادر به عقد قرارداد نیستیم.
معاون وزیر آموزش و پروش معوقات بازنشستگان شامل پاداش آخر خدمت امسال را 35 هزار میلیارد ریال اعلام و بیان كرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی محل تامین این بودجه را پیش بینی كرده اند.
خبرنگار: آرزو جاودانی **انتشار: حسین كریم زاده
7496/1858


1396/11/18
13:02:59
5.0 / 5
5174
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور