مدیر آموزش و پرورش:

افزون بر هزار بسته مهرانه میان دانش آموزان نیازمند نیكشهر توزیع شد

افزون بر هزار بسته مهرانه میان دانش آموزان نیازمند نیكشهر توزیع شد كنكوری: زاهدان - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش نیكشهر در جنوب سیستان و بلوچستان اظهار داشت: افزون بر هزار دانش آموز نیازمند این شهرستان توسط مدیران مدرسه ها شناسایی شدند و بسته های مهرانه (لوازم التحریر) در اختیارشان قرار گرفته است.


ساره باور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: افراد نیازمند توسط مدیران مدرسه ها شناسایی و مسئولان مربوطه با رعایت حرمت و شخصیت افراد این بسته ها را در اختیار آنان قرار دادند.
وی بیان كرد: دانش آموزانی در سیستان و بلوچستان وجود دارند كه ممكن است به علت مشكلات اقتصادی از ادامه تحصیل باز بمانند اما اگر روزی توانمندان بتوانند هزینه حداقل یك دانش آموز را متقبل شوند دیگر دانش آموزی با مشكل اقتصادی رو به رو نمی گردد.
وی اضافه كرد: با عنایت به اینكه وقف در حوزه علم، نشانه فرهنگ یك منطقه و مردم فرهیخته ای است كه در حوزه آگاهی، تحصیل و رشد دانش آموزان اقدام می كنند توزیع این بسته های تحصیلی نقش مهمی در رفع نیازهای دانش آموزان خواهد داشت.
وی خاطرنشان كرد: انسان هایی با اندیشه و فرهنگ والا پیش از ما بوده اند كه اموال خویش را برای تحصیل دانش آموزان وقف كردند به همین علت امروز از درآمد همین واقفان لوازم تحریر برای كودكان تهیه و در اختیار آن ها قرار گرفته است.
مدیر آموزش و پرورش نیكشهر با اشاره به اینكه همواره بخش قابل توجهی از مشكلات محرومان این شهرستان با مشاركت نیكوكاران رفع می گردد اظهار داشت: در مدت یك ماهه نخست سال تحصیلی امسال با اهدای حدود 250 میلیون ریال نوشت افزار، دفتر، مداد رنگی، مداد تراش و كیف به دانش آموزان مقطع تحصیلی ابتدایی با اولویت مناطق روستایی در این شهرستان كمك شده است.
7316**3213 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: اكبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در كانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال كنید. @irnazahedan


1396/11/09
19:42:24
5.0 / 5
4908
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور