انتصاب مدیركل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی

انتصاب مدیركل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی به گزارش كنكوری معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حكمی محمدرضا آهنچیان را به سمت مدیركل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی این وزارت منصوب نمود.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت علوم، در حكم مجتبی شریعتی نیاسر خطاب به آهنچیان آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، دانش و تجربیات پرارزش آن همكار محترم، جنابعالی را به باعث این حكم به سمت مدیركل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی منصوب می نمایم.
انتظار می رود در ادامه خدمات گذشته ترتیبی اتخاذ نمایید تا با نگاهی تحولی و با بهره گیری از مشاركت و خرد جمعی فرهیختگان جامعه علمی كشور خاصه صدها اساتید برجسته و شخصیت های دانشمندی كه در قالب ده ها كارگروه تخصصی دستگاه آموزش عالی را یاری می دهند گام های موثری در ارتقا كیفی امر آموزش برداشته شود.
از خداوند منان و كریم توفیقات جنابعالی را در اعتلای روز افزون آموزش عالی مسالت می نمایم. »
محمدرضا آهنچیان متولد 1343 در شهر مشهد و دانش آموخته دانشگاه اصفهان (كارشناسی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی)؛ دانشگاه تهران (كارشناسی ارشد مدیریت آموزشی)؛ دانشگاه خوارزمی و دانشگاه شفیلد انگلستان (فرصت تحقیقاتی 9 ماهه، دكتری علوم تربیتی) است.
آهنچیان استاد تمام پایه 28 دانشگاه فردوسی مشهد است كه یك دوره فرصت مطالعاتی 12 ماهه را در دانشگاه نیوساوت ولز سیدنی، استرالیا با محوریت توسعه حرفه ای و آموزش های الكترونیك و یك دوره فرصت مطالعاتی 7 ماهه را در دانشگاه تورنتو، كانادا با محوریت آموزش های سازمانی پشت سر گذاشته است.
او تابحال راهنمایی و مشاوره بیش از 90 رساله دكتری تخصصی و رساله كارشناسی ارشد را بر عهده داشته است و بیش از 70 مقاله علمی- پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و بین المللی و 15 كتاب تخصصی در حوزه مدیریت آموزشی منتشر نموده است.
آهنچیان همینطور افزون بر 80 مقاله در كنفرانس ها و همایش های ملی و بین المللی عرضه داده و دو طرح پژوهشی ملی و 11 طرح تحقیق دانشگاهی را به انجام رسانده است.
وی دو دوره عضو هیات مدیره انجمن آموزش عالی ایران و عضو هیات تحریریه 6 مجله علمی پژوهشی است.
آهنچیان فعالیت بعنوان مدیر گروه آموزشی، معاون پژوهش و فناوری و معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشكده، مدیریت دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه و دو دوره مدیریت برنامه ریزی و توسعه آموزش در دانشگاه فردوسی مشهد را در كارنامه مدیریتی خود دارد.

 

1396/10/25
15:26:33
5.0 / 5
4985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور