به دلیل تداخل با امتحانات دانشگاهی؛

زمان آزمون كارشناسی ارشد گروه پزشكی سال ۹۷ تغییر نمود

زمان آزمون كارشناسی ارشد گروه پزشكی سال ۹۷ تغییر نمود كنكوری: زمان آزمون كارشناسی ارشد رشته های گروه پزشكی سال ۹۷ به علت تداخل با امتحانات آخر ترم دانشگاهی به روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۹۷ موكول شد.


به گزارش كنكوری به نقل از مهر، ثبت نام برای آزمون كارشناسی ارشد رشته های گروه پزشكی ۹۷ از ۳۰ بهمن آغاز می گردد و تا ۱۳ اسفندماه ۹۶ ادامه دارد. پیش از این اعلام شده بود كه این آزمون در ایام ۳۱ خرداد و اول تیرماه سال ۹۷ برگزار می گردد كه به علت تداخل زمان برگزاری آزمون با امتحانات آخر ترم دانشگاهی، زمان برگزاری آزمون به روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۹۷ موكول شد. همینطور برپایه اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشكی، بهداش و تخصصی، به منظور ارتقای كیفی آزمون رشته های فیزیوتراپی و فیزیوتراپی ورزشی تجمیع شده و بصورت یك مجموعه برگزار می گردد. دروس و ضرایب امتحانی این دو رشته اعلام شده و در رشته فیزیوتراپی هیچ تغییری صورت نپذیرفته است. مجموعه فیزیوتراپیرشته امتحانیمدارك مورد پذیرشدروس امتحانی و ضرایب مربوطهبیومكانیك ۱ و ۲ و ۳الكتروتراپی ۱ و ۲ارزشیابی واندازه گیریارتز و پروتزتمرین درمانی ۱ و ۲ و ۳فیزیوتراپی در بیماریهای اعصاب، داخلی ۱ و ۲ (قلبی، ریوی، روماتیسمی و پوستی)زبان عمومیفیزیوتراپی
كارشناسی فیزیوتراپی
تذكر: معلولیت در اندام فوقانی به هر شكل و معلولیت در اندام تحتانی به گونه ای كه استقلال فردی را مختل كند و همینطور نقص كامل یك چشم یا یك گوش و یا لكنت شدید مانع از پذیرش دانشجو در این رشته خواهد بود.
۲۲۱۱۳۳۳فیزیوتراپی ورزشیكارشناسی فیزیوتراپی۲۲۱۱۳۳۳

1396/10/20
22:55:26
5.0 / 5
4887
تگهای خبر: امتحان , پزشكی , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور