دانشگاه فنی و حرفه ای طرح سفیران جوان اقتصادمقاومتی۲ را ابلاغ نمود

دانشگاه فنی و حرفه ای طرح سفیران جوان اقتصادمقاومتی۲ را ابلاغ نمود كنكوری: دانشگاه فنی و حرفه ای در جهت تولید بستر مناسب برای دانشجویان به منظور كسب تجربه مهارتی و ارتقا آمادگی لازم حرفه ای، طرح سفیران جوان اقتصاد مقاومتی ۲ را ابلاغ نمود.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، با عنایت به تاكید مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و وزیرعلوم در مورد تولید زمینه برای كسب مهارت، تولید اشتغال و نهایتا تولید ثروت بر مبنای علم و مهارت برای جوانان و رونق تولید داخلی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور بهره مندی از توانمندی سرشار و كارآمد دانشجویان متعهد فرصت مناسبی را برای نقش آفرینی این اعضا در قالب «طرح سجا» (سفیران جوان اقتصاد مقاومتی) فراهم نموده است.
تا در جهت اجرای طرح «كار دانشجویی» از توانمندی و مهارت دانشجویان در پیشبرد امور و خودكفایی در تامین نیازمندی های تجهیزاتی و تعمیراتی خوابگاه ها و اماكن دانشجویی به نحو مطلوب و بهینه با مدیریت اوقات فراغت دانشجویان بهره مند شود.
حوزه دانشجویی با هدف عینیت بخشی به شعار دانشگاه نسل سوم و پیاده سازی الگوی عینی در جامعه دانشگاهی همینطور تولید بستر مناسب برای دانشجویان به منظور كسب تجربه مهارتی دانشجویان و ارتقا آمادگی لازم حرفه ای در عرصه كار، تولید و اشتغال در تابستان طرح سجا را اجرایی كرد.
از فعالیت های كه دراین طرح پیشنهاد شده، می توان به بهسازی فضاهای دانشجویی، خدمات فنی خوابگاه (تعمیرات و تاسیسات خوابگاه)، و ساخت ملزومات خوابگاهی، اشاره نمود.
پیرو درخواست مراكز در خصوص ادامه اجرای این طرح «طرح سراسری سفیران جوان اقتصاد مقاومتی (سجا) ۲» به تمامی مراكز این دانشگاه ابلاغ گردید.

1396/10/05
19:33:01
5.0 / 5
4780
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور