رئیس دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد:

پایان نامه های مرتبط با مبانی تحول علوم انسانی حمایت می شوند

پایان نامه های مرتبط با مبانی تحول علوم انسانی حمایت می شوند به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: آخر نامه هایی كه در زمینه تولید متن و محتوا برای شورای تحول علوم انسانی تدوین شوند مورد حمایت خاص دانشگاه قرار می گیرند.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، حسین سلیمی در مراسم افتتاح پژوهشكده تحول علوم انسانی اظهار داشت: پژوهشكده تحول علوم انسانی بر مبنای توافق چند جانبه شورای تحول علوم انسانی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دانشگاه علامه طباطبایی شكل گرفت.
وی اضافه كرد: این توافق زمینه ساز عزم راسخ تر دانشگاه علامه طباطبایی برای انجام امور بنیادی تر در زمینه تحول علوم انسانی در قالب یك مجموعه پژوهشی شد.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تصریح كرد: بر این اساس پیش از آنكه نهادهای مختلف كمك های خویش را آغاز كنند با پتانسیل موجود در این دانشگاه و با هماهنگی و همكاری شورای تحول موفق شدیم این پژوهشكده را راه اندازی كنیم و امیدواریم با حمایت های بیشتر، این فعالیت ها را افزایش دهیم.
سلیمی با اشاره به حوزه های فعالیت این پژوهشكده تصریح كرد: با هماهنگی شورای تحول گروه هایی تشكیل خواهد شد و چنانچه آخر نامه هایی در زمینه تولید متن و محتوا برای شورای تحول تدوین شود مورد حمایت خاص معاونت پژوهشی دانشگاه قرار می گیرد.
وی عنوان كرد: همكاران من در زمینه آخر نامه ها شرایط مناسبی را فراهم كردند تا با تشخیص كارگروه ها، آخر نامه های مرتبط مورد حمایت قرار گیرد.
رئیس دانشگاه علامه تصریح كرد: در این پژوهشكده جایگاهی برای طرح های پژوهشی در نظر گرفته شده است كه براین اساس طرح هایی در حوزه های مختلف كه طبق مبانی چهارگانه شورای تحول باشد مورد حمایت قرار می گیرند.
سلیمی ادامه داد: برگزاری نشست ها و كارگاه های تخصصی فعالیت سوم پژوهشكده تحول علوم انسانی است.
وی اظهار داشت: نیازمند این هستیم تا برای استادان و دانشجویان نشست های علمی را در حوزه تحول علوم انسانی برگزار كنیم تا این مساله تبدیل به یك جریان روزمره شود.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی اضافه كرد: امروز به علت استمرار در برقراری جلسات و سخن گفتن در فضای علمی این مورد تبدیل به جریان قابل بحث در دانشگاه شده است.
 

1396/08/30
20:28:00
5.0 / 5
5279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور