رئیس دانشگاه تربیت مدرس :

وزیر علوم شیخ الوزرای هیات دولت می شود

وزیر علوم شیخ الوزرای هیات دولت می شود به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: وزیر علوم باید مانند دوران خوب این وزارت خانه،  شیخ الوزرای هیات دولت باشد.محمد تقی احمدی در جلسه غلامی با روسای دانشگاهها اظهار داشت: ما هر چه در كشور داریم از دانشگاه ها است. امیدوارم مسائل ملی در انتخاب وزیر در مجلس بر مسائل محلی ارجحیت داشته باشد.
دانشگاه به سمت بحران های اعتباری حركت می كند
سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی هم در این جلسه تصریح كرد: اكنون دانشگاه به سمت بحران اعتبار حركت می كند كه ریشه آن در هشت سال نگاه غلط به این حوزه قرار دارد.
وی افزود: اعتبار دانشگاه ها در حال افول است، اگر فكری به حال آن نشود، بحران جدی می گردد و این بحران، بحران های دیگری در پی خواهد داشت.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: دانشگاه ساكن را نمی توان وادار به دویدن كرد، باید ابتدا دستش را گرفت كه از جایش بلند شود و اندكی حركت نماید، بعد انتظار دویدن از آن داشت.
وی ادامه داد: این نوع نگاه كه باید آنقدر دانشجو بگیریم كه امورات دانشگاه بگذرد اشتباه است و قراردادن دانشجوی ضعیف و مستعد در كنار هم غلط است و سبب بحران می گردد.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: ثروت دانشگاه های برتر، استعدادهای نهفته در آن است و باید وزیر علوم تلاش كند، این نگاه اصلاح شود.
 

1396/07/30
19:23:18
5.0 / 5
5671
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور