تسهیلات جانبازان در دانشگاه آزاد برای كلاسها

تسهیلات جانبازان در دانشگاه آزاد برای كلاسها به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه آزاد در مورد بخشنامه لزوم حضور جانبازان در كلاس درس اظهار داشت: دانشجویانی كه قادر به حضور در كلاس درس نیستند می توانند از واحد الكترونیكی این دانشگاه استفاده كنند.


به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه آزاد، فرهاد رهبر در حاشیه دیدار با علما و مراجع عظام تقلید درمورد بخشنامه لزوم حضور جانبازان در كلاس های درسی اظهار داشت: واحد الكترونیك این دانشگاه می تواند شرایطی را فراهم كند تا دانشجویانی كه قادر به حضور در كلاس درس نیستند از این واحد استفاده كنند و در هر نقطه از كشور از كلاس ها بهره مند شوند و نیازی به حضور آنها در كلاس نیست و دغدغه ای نباید داشته باشند.
وی درمورد دیدار خود با مراجع عظام تقلید اضافه كرد: این بازدیدها با هدف دریافت رهنمود از مراجع معظم در قم انجام شد و از پیام ها و راهنمایی های نورانی این بزرگوران استفاده كردیم.
رئیس دانشگاه آزاد عنوان كرد: امیدواریم بتوانیم راهنمایی ها را در دستورالعمل خود برنامه ریزی كنیم و در دانشگاه بكار ببریم.
رهبر درمورد تسهیل و موافقت با انتقال دانشجویان بخصوص دانشجوی دختر به واحدهای دانشگاهی شهرهای خود اظهار داشت: عمده مشكلات فعلی دانشجویانی هستند كه از مقطع دیپلم وارد دانشگاه می شوند و هنوز شرایط جدایی از خانواده را تجربه نكرده اند.
وی تصریح كرد: برای این دسته از دانشجویان كه در واحدهای غیر از محل سكونت خود قبول می شوند شرایطی را فراهم كردیم. چنانچه خود آنها درخواست داشته باشند به راحتی می توانند در سامانه انتقال دانشگاه ثبت نام كنند و ترتیبی اتخاذ شده است در محل سكونت و كنار خانواده به تحصیل خود ادامه دهند.
رئیس دانشگاه آزاد تصریح كرد: این طرح هم اكنون تنها برای دانشجویان مقطع كارشناسی است و تدبیری اتخاذ می كنیم تا در دوره كارشناسی ارشد هم این امكان فراهم گردد اما باتوجه به اینكه مقطع كارشناسی ارشد محدودیت های دیگری هم دارد نیاز به برنامه ریزی دارد در نوبت بعد اگر امكان پذیر بود حتما این اتفاق می افتد.
رهبر درباره شرایط انتقال و جابه جایی از واحدهای شهرهای كوچك به شهرهای بزرگ هم اظهار داشت: باید هم طرازی در رشته رعایت شود و جابجایی از رشته ای به رشته دیگر امكان پذیر نیست. دانشجویان در رشته خود و در واحد همطراز می توانند منتقل شوند در جاهایی هم كه حتی كمی طراز متفاوت است مساعدت برای انتقال انجام می گردد كه مشكلی به وجود نیاید.
 

1396/07/28
23:43:44
5.0 / 5
5561
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور