سازمان تنطیم مقررات سکوت خویش را در مقابل اقدام جنجالی همراه اول، خواهد شکست

سازمان تنطیم مقررات سکوت خویش را در مقابل اقدام جنجالی همراه اول، خواهد شکست به گزارش کنکوری، در حالیکه روزها از اقدام پر سر و صدای همراه اول در خصوص تهدید و جریمه مشترکانی که صورت حساب خویش را پرداخت نکرده اند، میگذرد؛ همراه اول در سکوت خبری به سر می برد و سازمان تنظیم مقررات وعده شکستن سکوت خویش را داده است.


به گزارش خبرگزاری کنکوری، اواخر هفته گذشته بود که پیامک همراه اول به مشترکانی که در پرداخت صورت حساب اهمال کرده بودند، خبرساز شد.
اپراتور همراه اول بدون اعلام استناد به بندهای قانونی در پیامکی به این مشترکان و با ادبیات همراه با تهدید برای آنها جریمه در نظر گرفته است.
در این پیامک آورده شده است: « مشترک گرامی به اطلاع می رساند، در صورت عدم پرداخت صورت حساب دوره و اعمال محدودیت، وصل مجدد مشمول ۵۰۰۰۰ ریال هزینه وصل خواهد شد.»


این اقدام همراه اول در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی بپا کرده است؛ تعداد زیادی از کاربران اعتقاد دارند که همراه اول در وضعیتی که خدمات دهی ضعیفی دارد نباید مشترکان خویش را تهدید کند، دراین میان بعضی از کاربران این اپراتور همراه اعتقاد دارند که همراه اول شرایط اقتصادی سختی را سپری می کند که دست به چنین اقدامی زده است.»
پیگیری های خبرآنلاین منجر به شکستن سکوت سازمان تنظیم مقررات شده است؛ بنابر گفته پژوهش، روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات، این سازمان بزودی اطلاعیه ای در این خصوص منتشر خواهد نمود.
بیشتر بخوانید: دلیل قطعی اینترنت اعلام شد/ عذرخواهی ارتباطات زیرساخت جدید ترین اقدام جنجالی همراه اول/تهدید مشترکان با کدام قانون؟ قابل ذکر است که این اقدام در حالی از جانب همراه اول صورت می گیرد که رشد افسارگسیخته نرخ تورم و جهش خط فقر روز به روز قدرت خرید مردم را می کاهد.
227323منبع:

1402/08/29
12:58:32
5.0 / 5
250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور