آخرین فرصت ارسال مقاله به نهمین کنفرانس ملی مهندسی محیط زیست و منابع طبیعی

آخرین فرصت ارسال مقاله به نهمین کنفرانس ملی مهندسی محیط زیست و منابع طبیعی به گزارش کنکوری، آخرین فرصت ارسال مقاله به نهمین کنفرانس ملی مهندسی محیط زیست و منابع طبیعی که در تاریخ ۱۰ اسفندماه سالجاری برگزار می شود، اعلام گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی، نهمین کنفرانس ملی مهندسی محیط زیست و منابع طبیعی را در گیلان برگزار می نماید.
محورهای این همایش در قسمت های زیر است:
* محیط زیست: مهندسی طراحی محیط زیست؛ آلودگی های محیط زیست؛ زیستگاه ها و تنوع زیستی؛ حقوق، اخلاق و فرهنگ محیط زیست؛ پساب، پسماند و محیط زیست؛ مدیریت و برنامه ریزی و آموزش محیط زیست؛ فناوری نوین در قسمت مهندسی محیط زیست؛ تنوع زیستی و نقش آن در محیط زیست؛ سنجش از دور؛ نقش محیط زیست در سلامت؛ نقش محیط زیست سالم در تأمین منابع غذایی و مباحث حقوقی و اقتصادی محیط زیست.
* منابع طبیعی: مدیریت و برنامه ریزی منابع طبیعی؛ مدیریت سوانح و مخاطرات طبیعی؛ زیستگاه ها و تنوع زیستی (گونه های در خطر انقراض، حفاظت و... )؛ رسانه و منابع طبیعی؛ بحران آب و مدیریت جهادی؛ مباحث جهانی منابع طبیعی؛ آثار تغییر سبک زندگی در حفظ منابع طبیعی؛ منابع طبیعی و توسعه پایدار؛ جنگل، مرتع و بیابان؛ آمایش سرزمین (ارزیابی، مدیریت و برنامه ریزی)؛ مدیریت اکوتوریسم و توسعه پایدار و دانش بومی و تکنولوژی های جدید منابع طبیعی.
به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، آخرین فرصت ارسال مقالات ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی به آدرس https: //www.eiconf.ir رجوع کنند.1402/08/26
19:50:33
5.0 / 5
303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور