پذیرفته شدگان رشته های دارای مصاحبه کنکور ۱۴۰۲

پذیرفته شدگان رشته های دارای مصاحبه کنکور ۱۴۰۲ کنکوری: نتیجه نهایی رشته های دارای مصاحبه و گزینش آزمون سراسری 1402 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، لیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت از بین متقاضیانی که کدرشته محل های دارای شرایط خاص دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی را انتخاب نموده بودند و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده اند، با رعایت تقدم انتخاب رشته ۱۶ شهریور ماه در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید.

بنا بر اعلام سازمان سنجش، در گزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی قبول اعلام گردید که طبق برنامه زمانی در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده و در این مرحله موفق شوند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیات مرکزی گزینش ذیربط تائید شده است و ضوابط انتخاب رشته فوق را نیز رعایت کرده و همین طور حدنصاب نمره علمی نهایی برای هر رشته را هم کسب کردند.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی این دانشگاه ها نیز به همراه نتایج سایر رشته های متمرکز آزمون سراسری اعلام گردید و بررسی و پاسخگویی درباب وضعیت افرادی که در این مرحله معرفی نشدند، در اواخر مهر ماه میسر خواهد بود.
منبع:

1402/08/23
14:06:19
5.0 / 5
129
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور