اعلام زمان ثبت نام ۵ آزمون سال ۱۴۰۳

اعلام زمان ثبت نام ۵ آزمون سال ۱۴۰۳ کنکوری: سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام سه آزمون مهم و کلیدی سال 1403 (دکتری نیمه متمرکز، کارشناسی ارشد و کنکور سراسری) و دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای را اعلام نمود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ نیز همچون کنکور ۱۴۰۲ دوبار در سال برگزار می گردد و ثبت نام در این آزمون نیز در دو نوبت بطور جداگانه صورت خواهد گرفت.
ثبت نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ در ایام ۲۱ تا ۲۷ آبان سال ۱۴۰۲ و ثبت نام نوبت دوم این آزمون نیز در ایام ۷ تا ۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ انجام می گیرد.
بر طبق این تقویم آزمونی، داوطلبان نوبت اول آزمون سراسری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۳ در ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ و نوبت دوم نیز در تاریخ های ۷ و ۸ تیر ۱۴۰۳ بر سر جلسه آزمون خواهند نشست.
ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ نیز در ایام ۲۳ تا ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ صورت می گیرد و این آزمون چهارم اسفند ۱۴۰۲ برگزار می گردد.
طبق جدول آزمون سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون دکتری نیمه متمرکز سال۱۴۰۳ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی نیز همزمان با آزمون کارشناسی ارشد در یک روز یعنی عصر چهارم اسفند ۱۴۰۲ برگزار می شود.
همپنین ثبت نام برای آزمون دکتری نیمه متمرکز سال۱۴۰۳ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در ایام ۳۰ مهر تا ۶ آبان ماه ۱۴۰۲ صورت می گیرد.
ثبت نام جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۳، ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ شروع می شود و تا سوم تیر ادامه دارد و این آزمون در روز جمعه دوم شهریور ۱۴۰۳ برگزار می گردد. همین طور ثبت نام در آزمون کاردانی ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای تا ۲۴ تیر ۱۴۰۳ صورت می گیرد و این آزمون در روز جمعه دوم شهریور ۱۴۰۳ برگزار می شود.1401/12/27
16:50:44
5.0 / 5
177
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور