معاون آموزشی وزیر بهداشت تاكید كرد؛

بدون توجه به راندمان آموزش ابتر می ماند

بدون توجه به راندمان آموزش ابتر می ماند به گزارش کنکوری، معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دو اصل مهم راندمان را اثربخشی و کارایی دانست و اظهار داشت: بدون توجه به امر راندمان آموزش ها نیز ابتر خواهند ماند.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر ابوالفضل باقری فرد در مراسم چهارمین جشنواره دانشگاه بهره ور که در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد، اظهار داشت: اجرای برنامه هایی مترقی و هدفمند با دستور کار افزایش راندمان و ارتقای کیفیت خدمات در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای افزایش راندمان ستودنی است.
وی با اشاره به اینکه توجه به حوزه آموزش در رأس امور وزارت بهداشت است، اشاره کرد: بدون توجه به امر راندمان آموزش ها نیز ابتر خواهند ماند. باید در مقابل هزینه کردی که به انجام می رسد، خروجی مؤثر داشته باشیم، تنها این برنامه با اصل راندمان هماهنگ است.
معاون آموزشی وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در نظام های آموزشی و سلامت محور خروجی و نتیجه کار مهم می باشد، اشاره کرد: پیشنهاد می کنم سایر دانشگاه های علوم پزشکی از روش های ارتقای راندمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای افزایش سطح راندمان الگوبرداری کنند.
وی به کوشش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان برای ارائه خدمات با کیفیت تر به مردم اشاره نمود و اضافه کرد: تلاش، جانفشانی و منابعی که صرف درمان در سیستم سلامت می شود، باید با کمک برنامه های راهبردی به میزان قابل قبول اثربخشی داشته باشند.
دکتر باقری فرد دو اصل مهم راندمان را اثربخشی و کارایی دانست و ابراز امیدواری کرد در زمینه های پژوهشی، درمانی و بهداشتی به راندمان لازم و کافی دست یابیم.
وی با اشاره به اینکه یکی از سنجه های مهم برای ارزیابی و افزایش راندمان اعتباربخشی است، اشاره کرد: در معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعتباربخشی مؤسسه ای و برنامه ای در دستور کار است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، چهارمین جشنواره دانشگاه بهره ور با حضور تعدادی از مسئولان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برگزار و از نسل هفتم سامانه HIM نیز رونمایی گردید. در این مراسم بالاترین واحدهای بهره ور آموزشی، بهداشتی، درمانی و پژوهشی دانشگاه عرضه شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.
منبع:

1401/12/19
11:02:54
5.0 / 5
210
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , پژوهش , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور