معاون سازمان فنی و حرفه ای عنوان كرد

آمادگی واگذاری ظرفیت های آموزشی فنی و حرفه ای به بخش غیردولتی

آمادگی واگذاری ظرفیت های آموزشی فنی و حرفه ای به بخش غیردولتی کنکوری: خوزستان معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی سازمان فنی و حرفه ای از آمادگی برای واگذاری ظرفیت های بلااستفاده این مجموعه به بخش غیردولتی مشتاق کار آموزشی و سرمایه گذاری آگاهی داد.امیر میمنت آبادی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان که امروز (۲۹ آبان ماه) برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات مدیر پیشین این اداره کل، اظهار داشت: خوزستان، استانی بزرگ و دارای تعداد زیادی مراکز آموزش فنی و حرفه ای است و امیدواریم شاهد افزایش کمی و کیفی مهارت آموزی در استان باشیم. امیدواریم پتانسیل موجود موجب توسعه بخش غیردولتی و خصولتی فنی و حرفه ای باشد.

به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: درباب اهمیت و کشش و ظرفیت فنی و حرفه ای در توسعه استان خوزستان، اطمینان دارم که این استان می تواند هم استانی مرفه باشد و در آن شاهد فقر و بیکاری و معضلات اجتماعی نباشیم و هم می تواند به پبشرفت و آبادانی کل کشور کمک نماید.

معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی سازمان فنی و حرفه ای اظهار داشت: اگر به این اعتماد به نفس و خودباوری و توانمندی موجود در نیروها و کارکنان اعتماد نماییم، شاهد رونق و آبادانی خواهیم بود. با وجود همه توانمندی ها اما متاسفانه اداره کل فنی و حرفه ای و حتی سازمان کشور، همچنان سازمان مظلومی است. درباب وضعیت بودجه و حقوق و رفاه پرسنل، پرسنل این اداره در استان از دریافتی و مزایایی مانند سایر سازمان ها، برخوردار نیستند و استانداری و مسئولان به آن واقف هستند. البته کارهایی در سال قبل انجام شده اما کافی نیست. استانی شدن اعتبارات جاری می تواند کمک کننده باشد و استاندار نیز قول داد برای سال ۱۴۰۲ توجه ویژه ای به این اداره کل شود.

وی بیان کرد: تجهیزات به روز برای کارگاه ها نیاز است و باید مربیان با انگیزه ای وجود داشته باشد و به حقوق و مزایای آنها نیز توجه گردد. البته باید اداره کل توانمندی نیز داشته باشیم تا بخش غیردولتی فعالی داشته باشیم.

میمنت آبادی اظهار داشت: سایر دستگاه های اجرائی باید به کمک اداره کل فنی و حرفه ای بیایند. آمادگی داریم ظرفیت های بلااستفاده را در اختیار بخش غیردولتی مشتاق کار آموزشی و سرمایه گذاری قرار دهیم و تسهیلات مناسبی نیز در اختیار این سرمایه گذاران قرار خواهیم داد.

منبع:

1401/08/30
10:31:13
5.0 / 5
83
تگهای خبر: آموزش , تسهیلات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور