برگزاری ششمین دوره روزی با دانشگاه تهران با شعار دانشگاه تهران نماد آموزش عالی

برگزاری ششمین دوره روزی با دانشگاه تهران با شعار دانشگاه تهران نماد آموزش عالی هم زمان با بیان نتایج آزمون سراسری، ششمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» با شعار «دانشگاه تهران؛ نماد آموزش عالی» برگزار می گردد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، این برنامه شامل دو بخش اصلی محتوایی و برخط و حضوری است. در بخش محتوایی، فایل های متنی و چندرسانه ای در مورد معرفی دانشکده ها، گروههای آموزشی، ظرفیت های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران در سامانه مدیریت توسعه مهارت آموزی و اشتغال دانشگاه تهرانtcs.ut.ac.ir قرار خواهد گرفت.
در بخش برخط و حضوری، در ساعت مشخصی معاون آموزشی هر دانشکده و بعضی از اعضای هیئت علمی در بعضی واحدها حضوری و در بعضی به صورت برخط در مورد معرفی رشته های تحصیلی و امکانات آموزشی پاسخگوی دانش آموزان خواهند بود. همینطور دانش آموزان امکان بازدید حضوری از برخی قسمت های هماهنگ شده در دانشگاه تهران و دانشکده ها را خواهند داشت.
این دوره برای تحقق اهدافی همچون "کمک به دانش آموزان و هدایت آنها برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته تحصیلی"، "آشناسازی دانش آموزان با رشته های تحصیلی دانشگاه تهران"، "معرفی امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان"، "معرفی فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی پردیس/دانشکده های دانشگاه تهران"، "معرفی قطب های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش آموزان برتر"، "معرفی چهره های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران"، "آشنایی با اهداف، ارزش ها و سبک زندگی در دانشگاه" و "معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه تهران برای دانش آموزان، خانواده ها و مربیان" برگزار می گردد.
شایان ذکر است؛ پنج دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با هدف تقویت ارتباط مؤثر بین دانشگاه و جامعه، آشنایی دانش آموزان و خانواده های آنها با دانشگاه و نشان دادن فضای علمی و فرهنگی با نشاط و متمایز آن و به منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه کوشش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر؛ توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در سالهای ۹۶، ۹۷، ۹۸ و ۹۹ و ۱۴۰۰ برگزار شده است.
به گزارش امور سامانه ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ جزئیات برنامه در سامانه tcs.ut.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1401/05/12
10:22:52
5.0 / 5
44
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور