امروز، آخرین مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه الزهرا

امروز، آخرین مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه الزهرا مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه الزهرا در مقطع دکتری امروز اختتام می یابد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دانشگاه الزهرا با استناد به " بخشنامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری" وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از بین متقاضیان حائزشرایط مندرج در این فراخوان، برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته های مندرج در دفترچه فراخوان دانشگاه الزهرا، برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یک سری رشته اعلام شده، برای سال تحصیلی ۴۰۲-۱۴۰۱ بصورت بدون آزمون ( استعداد درخشان ) بوسیله ثبت نام اینترنتی و انجام مصاحبه، دانشجو می پذیرد.
دانشگاه الزهرا شرایط لازم برای ثبت نام را کسب کسب میانگین ۱۶ و بالاتر در مقطع کارشناسی و میانگین کل ۱۷ و بالاتر در مقطع کارشناسی ارشد، کسب حداقل ۶۰ امتیاز از کارهای آموزشی، پژوهشی و مصاحبه، داشتن حداقل یک مقاله علمی پژوهشی و مصاحبه و داشتن حداقل یک مقاله علمی پژوهشی معتبر داخلی یا بین المللی در رابطه با پایان نامه اعلام نمود.
همین طور در وضعیت پذیرش آمده است: متقاضی نباید بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی تا ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ نگذشته باشد و حداقل یک مقاله پژوهشی معتبر داخلی یا بین المللی یا پایان نامه داشته باشد.
دانشگاه الزهرا اعلام نمود پذیرش افراد واجد شرایط در همان رشته تحصیلی یا رشته های در رابطه با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی به تشیخص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است. با بیان این دانشگاه دارندگان مدرک حوزوی هم سطح کارشناسی ارشد نمی تواند بدون آزمون وارد مقاطع بالاتر شوند. همین طور تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر طبق بخشنامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان درمقطع تحصیلی دکترا مجاز نیست.
متقاضیان باید فقط در یک رشته درخواست خودرا عرضه کنند و در صورت پذیرش در زمان شروع تحصیل دانشجوی مقطع دکتری در سایر موسسات دانشگاه ها نباشد.
مدارک لازم جهت ثبت نام الکترونیکی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکترای دانشگاه الزهرا یک قطعه عکس اسکن شده، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، تصویر مدرک یا گواهی فراغت از تحصیل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی، بارگذاری مدارک زبان معتبر است. همین طور هزینه ثبت نام و بررسی مدارک در هر رشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعلام شده است. که قابل پرداخت بوسیله سامانه جامع دانشگاهی است.
با بیان دانشگاه الزهرا متقاضیان می توانند تا اختتام امروز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت "http: //edu1.alzahra.ac.ir/home/Default.htm" نسبت به انجام ثبت نام و ارسال مدارک خود اقدام نمایند.
در اطلاعیه دانشگاه الزهرا تاکید شده که پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی ارشد برای ورود بدون آزمون در مقطع دکتری، مطبق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه و تایید سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد و نتایج بعد از ارزیابی و امتیازدهی به فعالیت ها و سوابق داوطلبین تعیین و اعلام خواهد شد.1401/02/23
12:37:07
5.0 / 5
548
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور