به حضور معاون وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه لرستان معارفه شد

سرپرست دانشگاه لرستان معارفه شد کنکوری: در مراسمی با حضور معاون وزیر علوم، علی نظری بعنوان سرپرست دانشگاه لرستان معارفه شد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، امروز سه شنبه مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه لرستان در سالن اجتماعات سردار شهید سلیمانی سایت مرکزی دانشگاه لرستان و با حضور علی خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان، حجت الاسلام حاتمی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان، سردار توکلی جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و تعدادی از اساتید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه لرستان، انجام شد.
در این مراسم از زحمات دکتر خسرو عزیزی تجلیل به عمل آمد و دکتر علی نظری بعنوان سرپرست دانشگاه لرستان معارفه شد.
براساس این گزارش، دکتر علی نظری عضویت هیئت علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان و رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان لرستان را در سابقه کاری خود دارد.
دکتر علی نظری سرپرست دانشگاه لرستان در این مراسم در سخنانی با اشاره به این که در مکتب امام علی (ع) پیشرفت باید مبتی بر عدالت باشد؛ گفت: دانشگاهی اسلامی خواهد بود و تمدن ساز که مبتنی بر عدالت باشد؛ پیشرفتش متوازن و دقیق باشد و به همان اندازه که به نزدیکان توجه می شود به دور دست ها هم توجه گردد.
وی با اعلان اینکه حرکت در راه عدالت نه فقط در دانشگاه بلکه برای حاکمیت اسلامی مهم می باشد، اشاره کرد: معنا ندارد در دانشگاه اسلامی یک کارمند شرکتی به سبب ساختار نادرست اداری و مالی هنوز عیدی و پاداش نگرفته باشد؛ اگر ابهامی در این شیوه ها وجود دارد باید حل شود.
سرپرست دانشگاه لرستان با تاکید بر این که دانشگاهی می خواهیم که مرکز توحیدی باشد آنگاه است که ما می توانیم جامعه و دانشجویی را پرورش دهیم که بجای این که به دنبال کار اداری باشد خودش را توانمند کند و کارآفرین باشد، اضافه کرد: اختصاص زمینهای دانشگاه به ساخت مسکن یعنی به خطر انداختن آینده دانشگاه و استان، پس همه هستی خودرا می دهم که همه ارکان دانشگاه در خدمت استان باشد اما در عین حال نگذاریم دانشگاه لطمه ببیند.
نظری تصریح کرد: قسمتی از زمینهای دانشگاه در دوره های قبل یا به فروش رسیده شد یا تبدیل به مسکن شده است؛ ما از کیان دانشگاه به شکل قانونی و مجاهدانه دفاع خواهیم کرد.
وی با اشاره به این که دانشگاه ما با میلیاردها تومان بدهی روبه رو است؛ اظهار داشت: کارکنان ما کریمانه باید زیست کنند و بموقع حقوق بگیرند؛ باید روند پرداخت حقوق شرکتی های را اصلاح نماییم.
سرپرست دانشگاه لرستان اضافه کرد: لرستان سرزمین ظرفیت ها و فرصت هاست و حتما سرنوشت درخشانی خواهد داشت و حتما افق روشن در انتظار ماست.


منبع:

1400/09/09
23:35:51
5.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور