نتایج نهایی کدرشته های خاص کنکور

نتایج نهایی کدرشته های خاص کنکور به گزارش کنکوری نتایج نهایی برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای آنها یکی از کدهای در ارتباط با رشته های دارای شرایط خاص درج شده بود، منتشر گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اعلام نتیجه نهایی برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای آنها یکی از کدهای در ارتباط با رشته های دارای شرایط خاص (شامل ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۹، ۳۱، ۳۰ و ۳۲) اعلام شده است، اطلاعیه ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است؛ پیرو اطلاعیه مورخ ۱۱ مهر ۱۴۰۰ سازمان سنجش آموزش کشور درمورد آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که به جای کد قبولی برای آنها کد عدد ۲رقمی اعلام شده است و برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه های ذیل اقدام نموده ­اند، با عنایت به نتیجه مراحل مصاحبه و یا صلاحیت های عمومی افراد از جانب موسسات و یا هیأت های مرکزی گزینش ذی ربط، اسامی پذیرفته شدگان نهایی این رشته ها اعلام گردید.
قبول شدگان لازم است ضمن فراهم نمودن مدارک لازم برای ثبت نام مطابق مدارک اعلام شده در (بند ج) اطلاعیه مورخ سوم مهر ۱۴۰۰ درمورد اعلام اسامی پذیرفته­ شدگان رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان، برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت ­نام در روز شنبه مورخ ۸ آبان با واحد آموزش دانشگاه محل قبولی تماس حاصل نموده و هماهنگی نمایند. عدم رفتن به موقع پذیرفته­ شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف از رشته قبولی اعلام شده خواهد بود.
متقاضیانی که علاوه بر کدهای اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی ­قبلی هم بوده اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت­ نام کرده و ادامه تحصیل دهند. همینطور این افراد برای ثبت ­نام در رشته قبولی جدید احتیاج به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.1400/08/05
17:49:33
5.0 / 5
218
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور