زمان و نحوه تزریق اعلام شد؛

اطلاعیه دانشگاه امیرکبیر درباره تزریق دوز دوم واکسن

اطلاعیه دانشگاه امیرکبیر درباره تزریق دوز دوم واکسن به گزارش کنکوری برپایه اعلام دانشگاه امیرکبیر تزریق دوز دوم واکسن کرونا از امروز شروع شده و تا چهارشنبه ۵ آبان ماه ادامه دارد.به گزارش کنکوری به نقل از مهر، دانشگاه امیرکبیر پیرو ادامه طرح واکسیناسیون دانشگاهیان در ایام دوشنبه ۳ آبان تا چهارشنبه ۵ آبان ماه، اطلاعیه ای صادر کرد.
مشمولین تزریق دوز دوم برای واکسن آسترازنکا، افرادی هستند که از تاریخ دوز اول آنها حداقل ۸ هفته گذشته است.
مشمولین تزریق دوز دوم برای واکسن برکت و سینوفارم، افرادی هستند که از تاریخ دوز اول آنها حداقل ۲۱ روز گذشته است.
محل واکسیناسیون، لابی آمفی تئاتر مرکزی بوده و ساعت واکسیناسیون هر روز از ساعت ۸: ۳۰ الی ۱۲: ۳۰ است.
واکسن های موجود شامل آسترازنکا (فقط دوز دوم)، سینوفارم، برکت و سوبِرانا (پاستوکووک) است.
برای گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال واکسن سینوفارم یا سوبِرانا تزریق خواهد شد.
ترجیحاً از راه سامانه جامع واکسیناسیون دانشگاه به آدرس اینترنتی vaccine.aut.ac.ir مبادرت به رزرو نوبت کرده و با داشتن نوبت قبلی رجوع کنید.
اعضای محترم هیئت علمی و کلیه کارکنان (رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی، امریه)، دانشجویان شاغل به تحصیل در تمام مقاطع تحصیلی، اساتید مدعو، پژوهشگران پسا دکتری، و فارغ التحصیلان در صورتیکه به هر علت قادر به فعال سازی یا استفاده از شناسه سامانه احراز هویت یکپارچه نیستند، با انتخاب گزینه "ورود کاربران فاقد شناسه سامانه احراز هویت یکپارچه (https: //vaccine.aut.ac.ir/ords/sch/r/vaccine/login)" می توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی و رمز یک بار مصرف پیامکی وارد پروفایل کاربری خود شده و مبادرت به دریافت نوبت نمایند.
همچنین ورود و دریافت نوبت اینترنتی برای سایر افرادی که دوز اول را در این دانشگاه تزریق کرده اند، هم از راه این لینک و با انتخاب گزینه "سایرین" فعال شده و آماده سرویس دهی است.
گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال برای رزرو نوبت به محل واکسیناسیون رجوع کنند.
۷- افرادی که در رزرو نوبت با خطا مواجه می شوند میتوانند از قسمت ثبت درخواست و اعلام مشکلات، نوع خطا را اعلام و بعد از پاسخگویی سامانه مبادرت به رزرو نوبت کنند.
تمامی افرادی که کارت تزریق دوز اول واکسن از سایر پایگاه های واکسیناسیون دارند، می توانند برای دریافت دوز دوم به این دانشگاه رجوع کنند.
۹- همراه داشتن مدرک شناسایی (برای تمامی افراد) و کارت واکسیناسیون دوز اول (برای متقاضیان دوز دوم) الزامی است.
۱۰- در صورت داشتن هرگونه علائم مشکوک به کرونا از رجوع جهت واکسیناسیون خودداری کرده و حداقل ۶ هفته بعد از بهبودی کامل، برای واکسیناسیون اقدام نمایید.

1400/08/03
21:56:25
5.0 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور