با حكم رئیس سازمان امور دانشجویان؛

سرپرست اداره کل امور دانشجویان غیرایرانی انتخاب شد

سرپرست اداره کل امور دانشجویان غیرایرانی انتخاب شد رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور حکمی سرپرست اداره کل امور دانشجویان غیرایرانی این سازمان را منصوب نمود.به گزارش کنکوری به نقل از سازمان امور دانشجویان، طی حکمی از جانب هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، جعفر رازقی بعنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویان غیرایرانی این سازمان انتخاب شد.
متن حکم انتصاب دکتر رازقی به شرح ذیل است:
نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، بر مبنای پیشنهاد معاون امور دانشجویان داخل سازمان، به باعث این ابلاغ بعنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویان غیرایرانی منصوب می شوید.
امید است با توکل به قدرت لایزال الهی و همکاری دانشگاهیان و کارکنان محترم آن مجموعه در تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم نسبت به توسعه و تسهیل فرایند جذب و ارتقا خدمات به دانشجویان غیرایرانی در دانشگاه های سراسر کشور همت بگمارید.
از درگاه ایزد منان، دوام توفیق شما را در انجام بهینه و بهنگام امور محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهانم.
جعفر رازقی، دارای دکتری بیولوژی مولکولی و بیوتکنولوژی است و پیش از این مدیرگروه زیست فناوری دانشگاه تبریز و مسئول کارگروه زیست فناوری سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی بوده است، وی مدیریت گروه علوم گیاهی دانشگاه تبریز و مدیریت امور فرهنگی این دانشگاه را در کارنامه دارد.


منبع:

1400/07/28
09:26:49
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور