ضرورت پیگیری تمهیدات لازم برای بازگشت دانشجو معلمان به آموزش حضوری

ضرورت پیگیری تمهیدات لازم برای بازگشت دانشجو معلمان به آموزش حضوری به گزارش کنکوری معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: تمهید مقدمات و پیشبینی لازم برای ورود به عرصه آموزش حضوری دانشجومعلمان در دانشگاه فرهنگیان پیگیری شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر علی خاکی در بیست و نهمین اجلاس سراسری مدیران ستادی و استانی دانشگاه فرهنگیان، ورود به عرصه آموزش حضوری دانشجومعلمان را نیازمند آمادگی و پیگیری پیشبینی مسائل از جانب مدیران استانی دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور دانست.
معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه نباید شرایط کرونایی در انجام فعالیت ها خللی وارد کند، از مدیرانی که از فرصت کرونا و تابستان گذشته برای تعمیر و تجهیز فضاهای آموزشی و دانشجویی و ایجاد بستر مناسب برای شروع سال تحصیلی جدید بهره برده اند، قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، ایشان در ادامه به مواردی همچون اعتبارات ارسال شده به استان ها، احکام اعضای هیات علمی و کارکنان مامور و تمهید مقدمات حضور شایسته دانشجو معلمان در پردیس ها و مراکز اشاره و بر ضرورت پیشبینی های لازم و انجام اقدامات مورد نیاز در این خصوص برپایه برنامه زمانبندی شده آموزش تصریح کرد.
منبع:

1400/07/15
20:30:52
5.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور