معاون دانشگاه عنوان كرد؛

اعلام اولویت های جذب هیات علمی در دانشگاه فنی و حرفه ای

اعلام اولویت های جذب هیات علمی در دانشگاه فنی و حرفه ای به گزارش کنکوری معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای درباره اولویت های جذب اساتید اظهار داشت: آچار به دست بودن و آشنایی با صنعت مزیت اصلی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه فنی و حرفه ای است.حیدر میر فخرالدینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به کارهای معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای و همین طور جذب اعضای هیأت علمی اظهار داشت: آچار به دست بودن و آشنایی با صنعت مزیت اصلی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه فنی و حرفه ای است. پس یکی از نگرانی هایی که داریم این است که اساتید جذب شده وقتی به محیط دانشگاه وارد می شوند انگیزه اولیه برای این امور را نداشته باشند.
وی اضافه کرد: در بخش جذب اعضای هیأت علمی با آنکه سهمیه ما نسبت به آن چیزی که درخواست داشتیم کمتر بود ولی وزارت علوم همراهی خوبی را داشت.
معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه کرد: خوشبختانه با استقرار نرم افزار یکپارچه آموزشی بوستان، آمار پیش ثبت نام دانشجویان به بالای ۸۰ هزار نفر رسید که اتفاق خوبی است.
وی افزود: تدوین و بروز رسانی برنامه های درسی، انقلابی در امور آموزشی دانشگاه بود که صورت گرفت. در مسائل مربوط به گسترش مراکز، تحت فشار بودیم که با تصویب سند آمایش مشکلات مرتفع شد.
میر فخرالدینی افزود: پتانسیل بسیار بالا و زیر ساخت های مطلوبی همچون ۳۴۰۰ کارگاه و آزمایشگاه برای برگزاری دوره های آزاد داریم چونکه در ۱۲۵ شهر و ۳۱ مرکز استان دانشکده و آموزشکده فنی و حرفه ای وجود دارد.
وی با اشاره بر این که تا قبل از این دانشگاه فنی و حرفه ای در رنکینگ منطقه ای و بین المللی مراکز آموزش عالی حضور شایان توجهی نداشت، گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای سال قبل در میان ۳۰۰ دانشگاه و مجموعه آموزشی و پژوهشی برتر کشور، رتبه ۶۰ را کسب کرده است.
معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه کرد: در زمینه خدمات آموزشی چالش های مختلفی همچون نرم افزار آموزشی وجود داشت که با تغییر نرم افزار سابق و استقرار نرم افزار جامع آموزشی بوستان مرتفع شد.
وی اشاره کرد: بحث التزام بخشی کارهای آموزشی، صدور مدارک دانش آموختگان و توجه ویژه و شکل گیری آموزش های آزاد و خاص در دانشگاه از دیگر کارهای حوزه آموزشی دانشگاه است.

1400/07/14
15:56:10
5.0 / 5
129
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , پژوهش , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور