برای سال ۱۴۰۱؛

اعلام برنامه زمانبندی جلسات پیش دفاع دکتری در دانشگاه آزاد

اعلام برنامه زمانبندی جلسات پیش دفاع دکتری در دانشگاه آزاد برنامه زمانبندی پیشنهادی جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1401 منتشر گردید.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه زمانبندی پیشنهادی جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در چهار دوره بهار، تابستان، پاییز و زمستان سال ۱۴۰۱ منتشر گردید.
بر اساس این برنامه زمانبندی، جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ به ترتیب در ایام ۳۱ اردیبهشت، ۸ مرداد، ۱۴ آبان و ۱۰ دی ماه انجام خواهد شد. دانشجویان از یک هفته قبل از زمان شروع جلسات پیش دفاع، فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه وادافا به آدرس http: //vadafa.iauec.ac.ir تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه پیش دفاع متمرکز را رزرو کنند.

آخرین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۰ نیز از چهارم دی ماه شروع می شود و دانشجویان تا ساعت ۱۵: ۳۰روز سه شنبه ۱۶ آذرماه فرصت دارند تا مستندات خودرا در سامانه پژوهشیار بارگذاری کنند. ۲۱ تا ۲۳ آذرماه نیز بعنوان زمان رزرو دانشجویان متقاضی شرکت در پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز تعیین شده است.
گفتنی است تا حالا چهار دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی با حضور بیش از چهار هزار دانشجوی مقطع دکتری تخصصی این دانشگاه برگزار شده است.

1400/07/12
00:00:00
5.0 / 5
157
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور