زمان نام نویسی پذیرفته شدگان کنکور

زمان نام نویسی پذیرفته شدگان کنکور به گزارش کنکوری ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ (رشته های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً برپایه سوابق تحصیلی) از ۶ مهر شروع می شود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مراکزآموزشی دانشگاه پیام نور، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته های تحصیلی مجازی، پردیس و شهریه پرداز دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور(رشته های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً برپایه سوابق تحصیلی)، همینطور رشته های آموزش پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ می توانند نتایج نهایی این آزمون را از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.
پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام و مدارک لازم، علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه، لزوم دارد از امروز یکشنبه چهارم مهر به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود رجوع نمایند.
عدم مبادرت به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.
پذیرفته شدگان آن دسته از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که برنامه زمانی برای ثبت نام در درگاه اطلاع رسانی خود اعلام ننموده اند، باید در یکی از روزهای سه شنبه ۶، چهارشنبه ۷ و شنبه ۱۰ مهر به مرکز محل قبولی رجوع کنند.
نتایج در ارتباط با سایر رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی (به جز رشته های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) همزمان از راه درگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می شود.
متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محلهای قبولی ثبت نام نمایند و منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نمی باشند، در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.
1400/07/04
11:15:13
5.0 / 5
234
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور