تغییرات اساسی طی روزهای آینده؛

گزینه های احتمالی معاونت های وزارت علوم عرضه شدند

گزینه های احتمالی معاونت های وزارت علوم عرضه شدند معاونین وزیر علوم به زودی و طی روزهای آتی معرفی می گردند بر مبنای شنیده ها ریاست سازمان امور دانشجویان، معاونان اداری مالی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و پارلمانی تغییر می کنند.


به گزارش کنکوری به نقل از مهر، محمدعلی زلفی گل ابتدای هفته گذشته فعالیت خویش را بعنوان وزیر علوم دولت سیزدهم در وزارت علوم شروع کرد و به نظر می آید بزودی با انتصابات جدید وی تغییرات اساسی در مدیران این وزارت خانه شاهد باشیم.
تا کنون محمد سلیمانی وزیر ارتباطات دولت نهم و عضو هیئت علمی دانشگاه علم صنعت، بعنوان «قائم مقام وزیر و رئیس مرکزهیئت های امنا و هیئت های ممیزه» و «مهدی بیات» مدیر فرهنگی سابق دانشگاه بوعلی سینا، بعنوان «مشاور وزیر علوم در امور هیأت های امنا و هیأت های ممیزه» منصوب شده اند.
در حال حاضر هم بر مبنای شنیده ها، مقرر است تمامی معاونان این وزارت خانه شامل معاونت آموزشی، معاونت پژوهشی، معاونت اداری و مالی، معاونت فرهنگی، معاونت پارلمانی و سازمان امور دانشجویان تغییر کنند.
شنیده ها از آن حکایت می کند که گزینه احتمالی سازمان امور دانشجویان، علی خطیبی عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا و مدیرعامل مؤسسه دانشمند است.
همچنین از هاشم داداش پور هم بعنوان گزینه اصلی معاونت فرهنگی وزارت علوم یاد می شود. داداش پور عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس است و در دوران وزارت علوم محمدمهدی زاهدی به مدت دو سال مدیر کل روابط عمومی این وزارت خانه بود.
حسن زمانیان عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان هم بعنوان گزینه احتمالی معاونت اداری مالی وزارت علوم مطرح است. زمانیان عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان بوده و در زمان وزارت کامران دانشجو ریاست دانشگاه لرستان را برعهده داشت.
همچنین از رضا عامری هم بعنوان گزینه احتمالی معاونت آموزشی وزارت علوم یاد می شود وی استاد رشته ریاضی و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران است و از سوابق وی میتوان به مدیریت دفتر نظارت و ارزیابی آموزشی وزارت علوم در زمان محمد مهدی زاهدی اشاره نمود.
از پیمان صالحی هم به عنوان معاون پژوهشی وزارت علوم نام برده می شود، صالحی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی بوده و هم اکنون معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.
صالحی در حوزه اجرایی هم پیش از این مدیر کل امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه، رئیس پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، سرپرست کمیته شیمی، شورایعالی برنامه ریزی آموزش عالی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عضو کمیته مشورتی شورای راهبردی نقشه جامع علمی کشور در دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده است.
همچنین بر مبنای شنیده ها احتمالاً مرتضی فرخی به عنوان معاون پارلمانی وزارت علوم منصوب شود.


منبع:

1400/06/14
08:31:03
5.0 / 5
278
تگهای خبر: آموزش , استاد , پژوهش , تحقیقات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور