آغاز تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران دانشگاه فنی و حرفه ای

آغاز تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران دانشگاه فنی و حرفه ای مدیرکل امور اداری دانشگاه فنی حرفه ای کشور اعلام نمود: تعداد ۴۴۷ نفر از کارکنان دانشگاه مشمول مصوبه تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران هستند که تابحال ۱۴۱ پرونده آنها به وزارت علوم ارسال شده است.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، سید حسن حسینی با اشاره بر این که تعداد ۴۴۷ نفر از کارکنان دانشگاه مشمول مصوبه تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران هستند اضافه کرد: تابحال تعداد ۱۴۱ پرونده به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت معرفی به سازمان امور اداری و استخدامی ارسال شده است که بعد از تأیید این سازمان در اسرع وقت احکام پرسنلی صادر خواهند شد.
وی اضافه کرد: تعداد ۲۳۵ پرونده هم درحال انجام و آماده سازی جهت ارسال به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هماهنگی انجام شده تا آخر هفته در سامانه مذکور بارگذاری می گردد.
مدیر کل امور اداری دانشگاه فنی حرفه ای کشور تصریح کرد: همینطور تعداد ۷۱ پرونده در مرحله گزینش و استعلامات مربوط قرار دارند که در دست بررسی می باشد که بعد از تأیید به وزارت عتف ارسال می شود.
وی با تکیه بر این که قانون فوق لازم الاجرا بوده و احکام کلیه مشمولین بزودی صادر خواهد شد تصریح کرد: نزدیک به نیمی از همکاران دانشگاه فنی حرفه ای قراردادی بوده و از این تعداد تقریباً ۲۰ درصد همکاران تبدیل وضعیت خواهند شد.
حسینی ابراز امیدواری کرد: با عنایت به گستردگی دانشگاه در سطح کشور و ضرورت توسعه آموزش های مهارتی، با پیگیری های مستمر انجام روند تبدیل وضعیت همکاران قراردادی طی یک دوره چهار ساله صورت خواهد پذیرفت.

1400/06/10
11:41:24
5.0 / 5
180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور