معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی خبر داد

زمان شروع کلاس ها از ۲۷ شهریور

زمان شروع کلاس ها از ۲۷ شهریور معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی از تمدید مهلـت دفاع از اختتام نامـه های کارشناسی ارشد و رسالـه های دوره دکتری این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: کلاس های آموزشی دانشجویان شهید بهشتی از 27 شهریور بصورت مجازی شروع خواهد بود.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دکتر افضلیان، ضمن بیان این مطلب از تمدید زمان دفاع از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی آگاهی داد و اضافه کرد: باتوجه به شرایط حاصل از اوج همه گیری کووید ۱۹ و با هدف مساعدت به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و برای حل مشکل آن گروه از دانشجویانی که در مرحله دفاع قرار دارند، مهلت دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله دوره دکتری تا ۳۱ شهریور و مهلت برگزاری ارزیابی جامع آموزشی و پژوهشی تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ تمدید گردید. امیدوارم با افزایش این زمان، دانشجویان مذکور بتوانند در زمان مقرر فارغ التحصیل شوند.
وی همین طور درباره شروع سال تحصیلی اظهار داشت: بر طبق تقویم آموزشی دانشگاه شهید بهشتی، ثبت نام دانشجویان طی سه روز از ۲۰ تا ۲۲ شهریورماه صورت خواهد گرفت و کلاس های درس نیمسال اول سال تحصیلی۱۴۰۱-۱۴۰۰ از ۲۷ شهریور شروع می شود.
معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی درباب زمانبندی ثبت نام دانشجویان ورودی جدید اظهار نمود: پذیرش غیرحضوری ۳۷۰ دانشجوی دوره دکتری ورودی جدید طی هفته گذشته انجام شد و بر طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، انتخاب واحد این دانشجویان نیز از ۲۰ شهریور انجام می شود. پیش بینی این است که تا اواخر شهریور نتایج نهایی دوره کارشناسی اعلام گردد و سال تحصیلی این گروه از دانشجویان نیز ابتدای نیمسال شروع شود. باتوجه به تاخیر در برگزاری آزمون دوره کارشناسی ارشد، به احتمال قوی نتایج این دوره در اواخر مهرماه اعلام خواهد شد، بدین جهت برنامه ریزی ها برای برگزاری ترم فشرده برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی جدید صورت گرفته است.
دکتر افضلیان، از برگزاری کلاس های بصورت غیرحضوری خـبرداد و افـزود: با شدت همه گیری کرونا و برای حفظ سلامت دانشجویان، امکان برگزاری حضوری کلاس ها در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ وجود ندارد؛ بر طبق مصوبه هیات رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، کلاس های دروس نظری بصورت غیرحضوری برنامه ریزی شده اند؛ چنانچه شرایط اجرای حضوری کلاس ها در طول نیم سال مهیا شود، ترم بصورت حضوری ادامه خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی، او در آخر خاطـرنشان کرد: تجربه برگزاری سه ترم غیرحضوری، باعث شده دانشجویان و اعضای هیات علمی کاملا به این شیوه مسلط شوند و با توسعه و ارتقاء زیرساخت های دانشگاه در زمینه یادگیری الکترونیکی، ان شاءالله پروسه یادگیری غیرحضوری در ترم جدید به خوبی اجرا خواهد شد.1400/06/09
10:19:42
5.0 / 5
326
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور