شروع مهلت مجدد انتخاب رشته پذیرفته شدگان دستیاری

شروع مهلت مجدد انتخاب رشته پذیرفته شدگان دستیاری کنکوری: مهلت مجدد برای انتخاب رشته و ویرایش اطلاعات ثبت نامی پذیرفته شدگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیارتخصصی شروع شد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل برمبنای ظرفیت های چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بروزرسانی شده و بر این اساس مهلت ویرایش و انتخاب رشته محل شروع شده و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۸ شهریور ادامه دارد.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل می توانند با مطالعه کامل و دقیق دفترچه های راهنمای آزمون نسبت به ویرایش انتخاب رشته محل های خود اقدام نمایند.
همچنین داوطلبانی که در طول این مدت موفق به انتخاب رشته محل نشده اند نیز در این بازه زمانی قادر خواهند بود نسبت به انتخاب رشته محل های خود اقدام نمایند.
همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نمود: باتوجه به مذاکرات فی ما بین مجلس شورای اسلامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و درخواست کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تغییراتی در ظرفیت پذیرش چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی اعمال شد.
بر این اساس قرار شد جدول ظرفیت آزمون پذیرش دستیار پزشکی دوره چهل و هفتم عیناً برای آزمون پذیرش دستیار پزشکی دوره چهل و هشتم مورد استفاده قرار گیرد.
همچنین نیاز دانشگاه های علوم پزشکی در هر رشته جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استانهای محل استقرار آن دانشگاه ها در دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل در حال انجام می باشد که بمحض آماده سازی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
منبع:

1400/06/08
10:23:22
5.0 / 5
199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور