تمدید ثبت نام آزمون وکالت و کارشناس رسمی

تمدید ثبت نام آزمون وکالت و کارشناس رسمی کنکوری: مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون های کارشناسان رسمی و وکالت قوه قضائیه سال 1400 برقرار شد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون های کارشناسان رسمی و وکالت قوه قضائیه به استناد مصوبه هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مورخ ۲۵ مرداد مبنی برعدم امکان برگزاری این آزمون ها در ایام پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ شهریور زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه به روز پنجشنبه مورخ ۲۲ مهر و آزمون وکالت قوه قضائیه به روز جمعه ۲۳ این ماه موکول شد.
با توجه به تعویق زمان برگزاری این آزمونها بمنظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند از روز چهارشنبه مورخ ۱۰ تا روز ۱۳ شهریور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
بنابراین متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه اصلاحیه مورخ ۹ مرداد آزمون کارشناسان رسمی و اطلاعیه راهنمای ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
همچنین آن دسته از متقاضیانی که قبلا ثبت نام خودرا تکمیل نموده اند، در صورت تمایل می توانند تا مهلت اعلام شده، بجز عکس، سایر اطلاعات خودرا ویرایش نمایند.
منبع:

1400/06/07
13:11:27
5.0 / 5
225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور