کارنامه نهایی پذیرفته شدگان دکتری منتشر گردید

کارنامه نهایی پذیرفته شدگان دکتری منتشر گردید به گزارش کنکوری کارنامه نهایی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امروز منتشر گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی هفته گذشته از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفت.
متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند باید توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نیستند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده است که متقاضیانی که اسامی آنها بعنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از کدرشته محل های تحصیلی اعلام شده است، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی خود رجوع کنند.
بر اساس اعلام سازمان سنجش، تعداد ۹ هزار و ۸۵۰ داوطلب، شامل ۴ هزار و ۲۰۷ داوطلب زن و ۵ هزار و ۶۴۳ داوطلب مرد در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ دانشگاه ها و موسسات آموزشی تابع وزارت علوم پذیرفته می شوند و مابقی ظرفیت به دانشگاه آزاد اختصاص می یابد.
کارنامه نهایی نتایج آزمون دکتری سال ۱۴۰۰، امروز شنبه ۳۰ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
پذیرفته شدگان نهایی این آزمون، در مورد نحوه ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام باید به اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش که همزمان با بیان نتایج نهایی قرار گرفته است رجوع کنند.1400/06/01
09:21:15
5.0 / 5
198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور