مهلت ثبت نام کاردانی نظام جدید و کاردانی به کارشناسی امشب اختتام می یابد

مهلت ثبت نام کاردانی نظام جدید و کاردانی به کارشناسی امشب اختتام می یابد به گزارش کنکوری مهلت ثبت نام دوره های کاردانی نظام جدید و کاردانی به کارشناسی موسسات آموزش عالی سال 1400، ساعت 24 امشب آخر می یابد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، متقاضیان ثبت نام در رشته هایی که پذیرش آنها در دوره های مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال ۱۴۰۰ فقط بر طبق سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» صورت می گیرد، در صورتیکه در زمان مقرر (از تاریخ سوم خرداد تا ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ) موفق به ثبت نام نشده اند، برای پذیرش در این رشته ها تا ساعت ۲۴ امشب شنبه ۳۰ مرداد به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
داوطلبان بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط به آن (اطلاعیه مورخ ۶ تیر ۱۴۰۰که بوسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس است)، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته ها اقدام نمایند.
همین طور امکان ثبت نام مجدد در رشته های پذیرش بر طبق سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی» دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ نیز برقرار است و داوطلبان تا آخر وقت امروز شنبه ۳۰ مرداد می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
منبع:

1400/05/31
23:45:14
5.0 / 5
418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور