راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد منتشر گردید

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد منتشر گردید کنکوری: راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی (ارس و کیش) و واحد امارات سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، باتوجه به اعلام نتایج پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی (ارس و کیش) و واحد امارات سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org، جزییات ثبت نام این دوره ها منتشر گردید.
بر این اساس پذیرفته شدگان واحدهای ارس، کیش و امارات که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خودرا مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی عرضه کنند.
همچنین، با توجه به این که ثبت نام از پذیرفته شدگان بصورت مجازی صورت می گیرد، پس تمام پذیرفته شدگان نهایی لازم است در ایام دوشنبه و سه شنبه ۸ و ۹ شهریورماه ۱۴۰۰ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند.
عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ نوع اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان باید مدارک لازم را بوسیله شبکه پستی ارسال نمایند. این مدارک شامل اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، تصویر کل صفحات شناسنامه، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ که امسال تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲ قطعه)، تصویر کارت ملی (پشت و رو) و مدرکی است که وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد را مشخص نماید. علاوه بر آن، تکمیل تمام فرمهای ثبت نام و فرمهای مربوط به تعهدات و سایر فرم هایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است نیز، الزامی است.
بنا به تاکید دانشگاه آزاد اسلامی، چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.1400/05/27
14:23:01
5.0 / 5
325
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور