در گزارش كنكوری اعلام شد؛

همكاری مراكز بهداشت و درمان دانشگاه ها برای واكسیناسیون اساتید

همكاری مراكز بهداشت و درمان دانشگاه ها برای واكسیناسیون اساتید مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از همکاری مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها برای واکسیناسیون اساتید آگاهی داد.دکتر مجید صفاری نیا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره واکسیناسیون اساتید توسط مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها اظهار داشت: برنامه ریزی برای واکسیناسیون اساتید دانشگاه ها توسط معاونت آموزشی وزارت علوم انجام می گیرد.
وی افزود: کمیته ای در معاونت آموزشی وزارت علوم با هدایت معاون آموزشی این وزارتخانه به راه افتاده است و همین طور بوسیله رؤسای دانشگاه ها کمیته هایی درباب واکسیناسیون دانشگاهیان در دانشگاه ها به راه افتاده است که رؤسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها نیز در این کمیته ها عضو هستند.
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان اضافه کرد: رؤسای مراکز بهداشت و درمان در دانشگاه ها با مراکز بهداشت همکاری می کنند تا این واکسیناسیون صورت گیرد.
به گزارش کنکوری به نقل از مهر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به معاون بهداشت خواهان بررسی و اعلام گروههای جدید هدف واکسیناسیون و شروع تزریق به گروه های جدید به میمنت روز عید سعید غدیر شد.
در این نامه عنوان شده است واکسیناسیون اساتید محترم حوزه و دانشگاه نیز از اوایل هفته شروع می شود.

1400/05/06
08:28:28
5.0 / 5
308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور