آغاز توزیع كارت آزمون ارشد

آغاز توزیع كارت آزمون ارشد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ از الان بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی و دریافت است.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون متقاضیان از امروز یکشنبه سوم مرداد بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
متقاضیان لازم است برپایه مشخصات شناسنامه ای(نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی(شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و عرضه آن الزامی است.
آن دسته از متقاضیانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم(رشته شناور) هم بوده اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خویش را هم از درگاه سازمان سنجش آموزش کشور پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت رجوع کنند. زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم) بامداد روز چهارشنبه ۶ مرداد تعیین شده است.
درصورتیکه زبان خارجی مندرج در کارت شرکت در آزمون، با زبان خارجی انتخابی داوطلبان که در ثبت نام اینترنتی انجام شده مغایرت دارد، یا در ارتباط با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی مشاهده شود، ضروریست در فردا دو­شنبه چهارم تا سه شنبه ۵ مرداد به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه رجوع شود.
در صورتیکه در ارتباط با سایر مندرجات کارت شرکت در آزمون همچون نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با عنایت به ثبت نام انجام شده، اشکالی مشاهده می شود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۸ مرداد منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات کارت در درگاه اطلاع رسانی این سازمان رجوع و موارد مربوط را اصلاح گردد.
متقاضیان شرکت کننده درصورتیکه متقاضی اعمال بند در ارتباط با گزینش در رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی باشند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.
آزمون کارشناسی ارشد در نوبت بامداد روزهای چهارشنبه ۶ مرداد، پنجشنبه ۷ مرداد و جمعه ۸ مردادماه جاری و برپایه اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار می شود.
منبع:

1400/05/05
23:44:41
5.0 / 5
335
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور