معاون فناوری دانشگاه خبر داد؛

برگزاری ماهانه بیشتر از ۷۰ رویداد فناورانه در مراكز دانشگاه آزاد

برگزاری ماهانه بیشتر از ۷۰ رویداد فناورانه در مراكز دانشگاه آزاد به گزارش کنکوری معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری ماهانه بیشتر از ۷۰ رویداد فناورانه در مراکز رشد این دانشگاه اطلاع داد.به گزارش کنکوری به نقل از دانشگاه آزاد، روح الله دهقانی فیروزآبادی با بیان این خبر اظهار نمود: این رویدادها در ۱۰ بخش برگزار می گردند که در تیرماه سالجاری عبارتند از استارتاپ ویکند (۲ مورد)، وبینار (۲۵ مورد)، دوره های آموزشی(۳۴ مورد)، طرح پویش کارآفرینی(۱ مورد)، چالش فناوری (۱ مورد)، تجربه در راه فناوری و نوآوری TEDX (۳ مورد)، روز عرضه و نمایش فناوری DemoDay (۱ مورد)، نمایشگاه/ جشنواره/ فن بازار(۲ مورد)، ایده شو(۲ مورد) و سایر فعالیتهای فناورانه هستند.
وی تاکید کرد: پارسال ۶۰۶ مورد رویداد فناورانه در مراکز رشد دانشگاه برگزار شد و با عنایت به فعالیتهای صورت گرفته در ماه های اخیر انتظار داریم امسال نزدیک به ۱۰۰۰ رویداد فناروانه در مراکز رشد برگزار گردد.

دهقانی فیروزآبادی در انتها تصریح کرد: لازم به ذکر است یکی از شاخصهای ارزیابی در سطح بندی مراکز رشد دانشگاه، برگزاری رویدادهای فناورانه است. خروجی رویدادهای فناورانه در مراکز رشد، زمینه توانمندسازی هسته ها/واحدهای فناور و شرکتهای دانش بنیان را فراهم می آورد. در این راستا رویدادهایی که خروجی آنها منجر به یک قرارداد مالی یا جذب هسته فناور در مراکز رشد شوند، از امتیاز تشویقی در سطح بندی برخوردار خواهند شد.

1400/04/28
19:44:15
5.0 / 5
338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور