در گزارش كنكوری مطرح شد؛

اختلال در برگزاری امتحانات دانشگاه علامه به علت قطعی برق

اختلال در برگزاری امتحانات دانشگاه علامه به علت قطعی برق معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی ضمن اشاره به قطعی برق در دانشگاه در روز چهارشنبه اظهار داشت: به علت نوسانات برق و اختلال در سرورهای دانشگاه، ۳ نوبت امتحانات به روز شنبه منتقل شد.شجاع احمدوند در گفتگو با خبرنگار مهر، از اختلال در روند برگزاری امتحانات روز چهارشنبه به علت قطعی برق اطلاع داد و اظهار داشت: بامداد روز چهارشنبه با حضور در دانشگاه متوجه قطعی برق شدیم. پس از آمدن برق، سیستم سرورهای دانشگاه به هم ریخته بود و برق محل استقرار سرورها و دیتا سنتر هم قطع شده بود.
وی اضافه کرد: از ساعت ۸ و نیم برق وصل شد و حدود ۱۰ تا ۱۲ امتحانی که ساعت ۸ داشتیم را به ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه منتقل کردیم؛ در مجموع حدود ۵۰-۶۰ امتحان در ساعت ۸ و نیم سر وقت شروع و برگزار شد اما ساعت ۹ باردیگر نوسانات برق بوجود آمد و چند امتحان نیمه کاره ماند.
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: با عنایت به این که مرکز دیتا سنتر اعلام نمود امکان دارد، نوسانات ادامه دار باشد ترجیح دادیم امتحانات سه نوبت روز چهارشنبه در ساعتهای ۱۰، ۱۴ و ۱۶ را به روز شنبه در همان ساعت منتقل نماییم.
احمدوند ضمن اشاره به این که در هر نوبت ۷۰-۸۰ امتحان برگزار می شود، اظهار داشت: با عنایت به این که چهارشنبه آخرین روز برگزاری امتحانات در دانشگاه علامه بود، تعداد امتحانات زیاد نبود. روزهای دیگر به صورت کل ۳۰۰ تا ۳۵۰ امتحان در یک روز داشتیم اما روز آخر در مجموع به ۸۰-۹۰ امتحان هم نمی رسید.

1400/04/19
11:14:09
5.0 / 5
216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور