امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون كاردانی به كارشناسی

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون كاردانی به كارشناسی به گزارش کنکوری مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ساعت ۲۴ امروز جمعه چهارم تیر ماه آخر می پذیرد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، ثبت نام جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از روز یکشنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه شروع شد و با عنایت به اعلام رشته محل های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ فرصت ثبت نام و انتخاب رشته تا جمعه ۴ تیرماه تمدید گردید و متقاضیان می توانند در مهلت مقرر جهت شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و برای ثبت نام اقدام نمایند.
متقاضیانی که برای ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون فوق اقدام نکرده اند با عنایت به اعلام رشته محل های جدید و فراهم کردن امکان ویرایش می توانند در این مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ همزمان با شروع ثبت نام از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس قرار گرفت.
زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ آخر وقت جمعه چهارم تیر آخر می یابد. متقاضیان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون و نوع پذیرش رشته های امتحانی با آزمون و یا برپایه سوابق تحصیلی «بدون آزمون» دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه کنند.
آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ آن دسته از رشته هایی که پذیرش آنها به صورت «با آزمون» است، در روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد برگزار می شود.
منبع:

1400/04/06
11:03:35
5.0 / 5
314
تگهای خبر: آموزش , امتحان , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور