آغاز ثبت نام آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته

آغاز ثبت نام آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته به گزارش کنکوری ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه جاری شروع شد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از امروز یکشنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه شروع شد. بنابراین متقاضیان می توانند در مهلت مقرر جهت شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و برای ثبت نام اقدام نمایند.
دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس قرار گرفت.
زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ تا روز یکشنبه ۳۰ خرداد آخر می یابد. متقاضیان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون و نوع پذیرش رشته های امتحانی با آزمون و یا برپایه سوابق تحصیلی «بدون آزمون» دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه کنند.
علاقه مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته باید ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات در ارتباط با ضوابط ثبت نام اتباع غیرایرانی و توضیحات در ارتباط با سهمیه، در صورتیکه دارای شرایط باشند، می توانند منحصرا در یک مجموعه ثبت نامی (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون) متقاضی شوند. پذیرش در بعضی از رشته های امتحانی مذکور بدون آزمون و برپایه سوابق تحصیلی (معدل تراز شده مقطع کاردانی) صورت خواهد پذیرفت.

همه متقاضیان، شامل این که پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا برپایه سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشد، لازم است که مطابق ضوابط دفترچه راهنما و توضیحات این اطلاعیه در آزمون مذکور ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. در صورت عدم ثبت نام در تاریخ مقرر، پذیرش متقاضی بعد از آخر مهلت تعیین شده امکان پذیر نخواهد بود.
برپایه برنامه زمانی پیشبینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ (برای آن دسته از مجموعه های ثبت نامی که پذیرش آنها با آزمون است) در روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد برگزار می شود. متقاضیان لازم است از روز سه شنبه ۱۹ تا روز پنجشنبه ۲۱ این ماه با رفتن به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/24
22:54:53
5.0 / 5
367
تگهای خبر: آموزش , امتحان , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور