اعلام جزییات ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشكی تهران

اعلام جزییات ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشكی تهران کنکوری: جزئیات ثبت نام و شهریه پرداختی دانشجویان متقاضی ترم تابستانی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام گردید.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام نموده است که در نظر دارد برای دانشجویان مقطع دکترای عمومی رشته های پزشکی؛ دندانپزشکی و کارشناسی رشته های فیزیوتراپی؛ گفتاردرمانی، شنوایی شناسی و کاردرمانی با عرضه دروس جدول ذیل به صورت مجازی ترم تابستانی برگزار کند.
ثبت نام تمامی دانشجویان متقاضی جهت شرکت در ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران بدون در نظر گرفتن سهمیه قبولی آنها با رعایت ضوابط و شرایط ذیل در ترم تابستانی این دانشگاه بلامانع است.
بر مبنای تصمیم دانشگاه علوم پزشکی تهران، متقاضیان سایر دانشگاه ها می­ توانند آخر وقت روز دوشنبه مورخ۲۴ خردادماه ۱۴۰۰ با رفتن به آدرس https: //sipad.tums.ac.ir/Hermes­­­­ و اسکن مدارک برای حضوری در ترم تابستانی این دانشگاه ثبت نام کنند.
لازم به ذکر است دانشجویان بعد از دریافت شماره دانشجویی باید طبق تقویم اعلام شده از جانب دانشگاه علوم پزشکی تهران در موعد مقرر نسبت به انتخاب واحد در ترم تابستانی اقدام نمایند.
عرضه فرم میهمان صادر شده توسط دانشگاه مبداء، اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی (پشت و رو) و عکس از مدارک لازم برای ثبت نام در کلاس های ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران نیازی به ثبت نام در کلاس های ترم تابستانی این دانشگاه ندارند. ضروریست هنگام انتخاب واحد باید دروس مورد تقاضای خویش را انتخاب کنند.
زمان انتخاب واحد جهت شرکت در کلاس های ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران از شنبه ۵ تیر شروع می شود و تا روز چهارشنبه ۱۶ این ماه ادامه دارد.
کلاس های مجازی ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران از روز یکشنبه ۱۳ تیر شروع می شود و تا روز شنبه 16 مرداد ادامه دارد. امتحانات دانشجویان هم از شنبه ۲۳ مرداد شروع خواهد شد و پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ آخر می یابد.
طبق تقویم اعلام شده از جانب دانشگاه علوم پزشکی تهران، یکشنبه ۲۴ مرداد تا شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ بازه زمانی برای ثبت نمرات در نظر گرفته شده است.
شهریه هر واحد نظری ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۳ میلیون ۶۰ و هر واحد عملی هم ۴ میلیون ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
حداکثر واحد در ترم تابستان ۶ واحد اعلام شده است برای دانشجویان شاهد و ایثارگر در صورت تایید ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه مبداء دریافت ۸ واحد بلامانع است.
همینطور مسئولیت تطابق واحد و رعایت پیش نیاز با دانشگاه مبداء است در صورت تکمیل بودن مدارک دانشجویان متقاضی صرفاً در ترم تابستانی میهمان دانشگاه علوم پزشکی تهران می ­باشند.
منبع:

1400/03/22
22:08:24
5.0 / 5
467
تگهای خبر: امتحان , پزشكی , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور